Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATA AÖF güz dönemi vize sonuçları açıklandı! AÜ OBS giriş ekranı ile 2019 nasıl ve nereden sorgulanır?

ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı. tarafından 16 ve 17 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen vize sınavlarının sonucu belli oldu. Sonuçların açıklanması ile birlikte sınav sonucunu sorgulamak isteyen öğrenciler, “ nasıl ve nereden sorgulanır?” sorusunun yanıtını aramaya başladı. Vize sonuçlarını sorgulayarak sınavdan aldığı puanı görüntüleyecek olan öğrenciler, final sınavları için hazırlıklara başlayacak. İşte OBS giriş ekranı ile 2019 nasıl sorgulanır sorusunun cevabı…

Giriş Tarihi: 3.12.2019 11:33 Güncelleme Tarihi: 3.12.2019 11:35
ATA AÖF güz dönemi vize sonuçları açıklandı! AÜ OBS giriş ekranı ile 2019 ATA AÖF sınav sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (ATA AÖF) eğitim gören binlerce öğrencinin vize sonuçlarına ilişkin heyecanlı bekleyişi sona erdi. 16 – 17 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen ATA AÖF vize sınavlarının sonuçları bugün itibarıyla belli oldu. Söz konusu vize sınavlarına katılım gösteren adayların "ATA AÖF vize sonuçları açıklandı mı?" sorusu da böylelikle yanıt bulmuş oldu. Adaylar sonuçların açıklanmasıyla birlikte sorgulama işleminin nasıl yapıldığını araştırmaya başladı. İşte ATA AÖV vize sonuçları nasıl sorgulanır sorusunun cevabı…

OBS GİRİŞ EKRANI İLE ATA AÖF VİZE SONUÇLARI HIZLI SORGULA

16-17 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı. Sonuçlar Atatürk Üniversitesi internet sitesinin Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS)'den görüntülenebilecek.

ATA AÖF VİZE SINAV SONUÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

ARKADAŞINA GÖNDER
ATA AÖF güz dönemi vize sonuçları açıklandı! AÜ OBS giriş ekranı ile 2019 ATA AÖF sınav sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN