Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınav giriş yerleri açıklandı mı? 2019 Açıköğretim Fakültesi nasıl alınır?

sınav giriş yerleri için geri sayım başladı. Açıköğretim Fakültesi sınavına girecek adaylar sınav giriş belgelerinin yayınlanması için heyecanla bekliyorlar. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi eğitim öğretim yılının sınav tarihleri belli olurken giriş yerleri bekleniyor. Hem sınav giriş belgesinin nasıl alınacağı hem de sınav giriş yerlerinin yoğun olarak araştırıldığı AÖF sınav giriş yerleri belli oldu mu? Açıköğretim Fakültesi nasıl alınır?

Giriş Tarihi: 5.12.2019 13:16 Güncelleme Tarihi: 5.12.2019 13:16
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? 2019 Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖF sınav giriş yerleri merak edilmeye başlandı. Açıköğretim Fakültesi sınavına girecek olan adayları yakından ilgilendiren sınav tarihleri belli olurken sınav giriş yerleri ve belgesinin nasıl alınacağı araştırılıyor. Adaylar sınav giriş belgelerini kurumun resmi sitesi üzerinden yayınlandıktan sonra öğrenebilecekler. Peki; 2019 - 2020 AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖF sınavları ne zaman? Haberimizin içeriğinden konu ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

AÖF SINAVLARI NE ZAMAN?

AÖF Güz Dönemi ara sınavları 14-15 Aralık tarihinde yapılacak. İki gün sürecek olan sınavlar iki oturumda gerçekleşecek. Sabah oturumları 09.30'da başlarken öğleden sonraki oturumlar saat 14.00'te başlayacak. Her ders için öğrencilere 30 dakika süre verilecek.

AÖF SINAV YERLERİ AÇIKLANDI MI?

14-15 Aralık'ta yapılacak olan AÖF ara sınavları için geri sayım sürerken sınav giriş yerleri de heyecanla bekleniyor. Sınav giriş belgesi henüz yayımlandı. Adaylar sınav yerlerine elektronik ortamda ulaşabilecekler.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

AÖF sınav giriş belgeleri, sisteme öğrenci girişi yaptıktan sonra öğreniliyor. Fakat AÖF sınav giriş yerleri henüz açıklanmadı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? 2019 Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN