Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Veli Bilgilendirme Sistemi girişi: E Okul öğrenci giriş sayfası ile karne notu ve ortalama hesaplama

Sömestr tatiline çok az bir süre kala, Veli Bilgilendirme Sistemi öğrenci ve öğretmen giriş sayfası ziyaretçi akını da artıyor. Bilindiği gibi, 'nın hizmete sunduğu e Okul giriş ekranı ile karne için takdir teşekkür hesaplama ile 1. dönem devamsızlık ve ortalama öğrenme işlemi gibi birçok bilgi kolayca görüntülenebiliyor. Son haftada, öğretmenler tarafından sözlü ve yazılı notları sisteme girilirken öğrenciler de devamsızlık bilgisi ve ortalamalarına bakarak takdir veya teşekkür belgesi için karne notlarını öğrenmeye çalışıyor. Peki, E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi VBS girişi nasıl, nereden yapılır? Haberimiz aracılığıyla, e Okul VBS öğretmen (yönetim) ve öğrenci girişi sayfası hakkındaki tüm detayları görüntüleyebilir, 1. dönem takdir teşekkür hesaplama, sözlü ve yazılı sonuçları ile karne notu sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 17.1.2020 09:45 Güncelleme Tarihi: 17.1.2020 09:46 ABONE OL
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi: E Okul VBS öğrenci giriş sayfası ile karne notu ve ortalama hesaplama

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda sömestr heyecanı yaşanırken E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi öğretmen ve öğrenci giriş ekranı üzerindeki ziyaretçi sayısı da artış gösterdi. E Okul VBS giriş sayfası üzerinden tam uyumlu takdir teşekkür hesaplama, karne notu ve ortalamaya bakma ile 1. dönem yazılı ve sözlü sınav sonuçları, devamsızlık sorgulama büyük önem arz ediyor. Öğrencilerin takdir veya teşekkür hakkı elde edip edemeyecekleri ise sözlü ve yazılı sınav sonuçları akabinde netleşiyor. Durum böyle olunca da, MEB e Okul VBS giriş ekranı üzerinde oluşan yoğunluk da son haftada arttı. Öğretmenlerin not girişi ise karnelerin basılması için sona erdi.

E OKUL VBS ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ GİRİŞİ YAP! KARNE NOTU VE ORTALAMAYA BAKMA

Haberimizden, e Okul Veli Bilgilendirme Sistemi hızlı giriş ekranına ulaşabilir, takdir ve teşekkür hesaplama işleminin nasıl yapıldığına yönelik bilgi edinebilirsiniz. Aşağıdaki giriş ekranı üzerinden TC kimlik ve öğrenci numarası ile sisteme giriş yapılması gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ VBS ÖĞRENCİ GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

ARKADAŞINA GÖNDER
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi: E Okul VBS öğrenci giriş sayfası ile karne notu ve ortalama hesaplama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN