Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2020 açıklandı! AÖF güz dönemi final sınavı sonuçları sorgulama nasıl, nereden yapılır?

Büyük bir merakla beklenilen açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından 18-19 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen dönem sonu (final) oturumlarına katılım gösteren öğrenciler, sonuçları bekliyordu. Bu doğrultuda, '2020 AÖF sınav sonuçları açıklandı mı?' sorusunun yanıtı en çok merak edilenler arasında öne çıkıyordu. Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda, AÖF sonuçlarının erişime açıldığı bildirildi. Peki, AÖF sınav sonuçları sorgulama nasıl, nereden yapılır? Anadolu Üniversitesi güz dönemi final sonuçları sorgulama hakkındaki detaylar haberimizde.

Giriş Tarihi: 24.1.2020 15:26 Güncelleme Tarihi: 24.1.2020 15:30 ABONE OL
AÖF sınav sonuçları 2020 açıklandı! AÖF güz dönemi final sınavı sonuçları sorgulama nasıl, nereden yapılır?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nce 18-19 Ocak tarihlerinde düzenlenen güz dönemi final sınavları sonucu erişime açıldı. Bölümlerini ilgilendiren oturumlara katılım gösteren öğrenciler, o tarihten bu yana '2020 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusunun cevabını öğrenmeye çalışıyordu. Geçtiğimiz günler içerisinde güz dönemi soru ve cevaplarının erişime açılması da adayların AÖF sınavı sonucu konusundaki beklentilerini bugüne yönlendirmelerine neden olmuştu. Tam bu noktada, öğrencilerini daha fazla bekletmeyen Anadolu Üniversitesi 2020 ve sorgulama sayfasının erişime açıldığını duyurdu. Sorgulama sayfası ile beraber bütün merak edilenleri sizler için derledik.

18-19 OCAK AÖF SINAV SONUÇLARI 2020 AÇIKLANDI! ANADOLUMSORGULAMA SAYFASI

Haberimizin detaylarından, AÖF güz dönemi final sınav sonuçları ve sorgulama işlemlerine ilişkin tüm detayları öğrenebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav sonuçları 2020 açıklandı! AÖF güz dönemi final sınavı sonuçları sorgulama nasıl, nereden yapılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN