Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sistemi hangi üniversitelerde var? uzaktan eğitim başladı mı?

Ülkemizde corona virüsü önlemleri kapsamında eğitim öğretimde de çeşitli değişikliklere gidildi. COVID-19 salgını nedeni ile tatil edilen üniversitelerin ne zaman açılacağı merak konusu oluyor. İlk etapta 3 hafta olarak tatil edilen üniversitelerin açılış tarihi öğrenciler tarafından araştırılırken öte yandan üniversitelerde başladı mı sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan YÖK Başkanı konuya dair tüm detayları paylaştı. Buna göre; nedir, ? ? İşte tüm bilgiler!

Giriş Tarihi: 25.3.2020 09:15 Güncelleme Tarihi: 25.3.2020 09:15 ABONE OL
Uzaktan eğitim sistemi UZEM hangi üniversitelerde var? uzaktan eğitim başladı mı?

Ülkemizde corona virüs salgını ile ilgili çeşitli alanlarda önlem ve tedbirler alınmaya devam ediliyor. Eğitimin aksamaması adına yaşanan salgını en az hasarla atlatmak için kararı alındı. Hem ilköğretim hem üniversite öğrencileri için uzaktan eğitim kararının alınmasının ardından milyonlarca öğrenci konuya yönelik araştırmalarını sürdürüyor. Buna göre; ? Uzaktan eğitim sistemi hangi üniversitelerde var?

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ UZEM!

"Üniversitelerde uzaktan eğitim başladı mı?" sorusunun yanıtı merak ediliyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında uzaktan eğitim kararı alındı. Buna göre; uzaktan eğitim sistemi ?

İşte bilgiler!

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzaktan eğitim sistemi UZEM hangi üniversitelerde var? uzaktan eğitim başladı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA