Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika: 2020 Üniversiteler ne zaman, hangi tarihte açılacak? 'ten flaş açıklama: ?

Ülkemizde koronavirüsü nedeniyle eğitime ara verilmesi ile bugün yapılan Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından binlerce öğrenci , tatil uzayacak mı?" gibi sorularını araştırmaya başladı. Bilindiği üzere bu hafta ülkemizde ilk kez uygulanan uzaktan eğitim sistemi ile milyonlarca ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisi eğitimlerine bu uygulama ile devam ederken yükseköğretim yani üniversite öğrencileri ise okullarının ne zaman açılacağını merak ediyor. Bununla ilgili olarak Yüksek Öğrenim Kurumları tarafından son dakika açıklaması yapıldı. Buna göre üniversiteler ne zaman başlıyor? Üniversiteler ne zaman açılacak? İşte tüm detaylar…

Giriş Tarihi: 26.3.2020 13:56 Son Güncelleme: 26.3.2020 13:56 ABONE OL
Son dakika: 2020 Üniversiteler ne zaman, hangi tarihte açılacak? YÖK'ten flaş açıklama: Üniversiteler ne zaman başlıyor?

? Sorusu binlerce vatandaşın araştırma konusu haline gelirken bugün yapılan Bilim Kurulu Toplantısı ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin tatilinin 30 Nisan'a kadar uzatıldığı haberini vermişti. Yüksek Öğrenim Kurumları tarafından da açıklama beklenirken üniversite öğrencileri okullarının ne zaman açılacağını merak ediyor. Ülkemizde koronavirüs ile mücadele kapsamında ülkemizde tedbirler alınmaya devam ediyor. Peki, Üniversiteler ne zaman açılıyor? ? İşte konuya ilişkin detayları takip edebileceğiniz haberimiz…

ÜNİVERSİTELER NE ZAMAN AÇILIYOR? YÖK AÇIKLAMA YAPTI MI?

tarafından beklenen açıklama henüz gelmemesine karşın halen milyonlarca öğrenci üniversiteler ne zaman açılıyor sorusuna yanıt arıyor. Bilindiği üzere ülkemizde görülen salgına yönelik tedbiren eğitime belirli bir süre ara verilmişti. Üniversiteler ne zaman açılıyor?

İşte detaylar…

ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: 2020 Üniversiteler ne zaman, hangi tarihte açılacak? YÖK'ten flaş açıklama: Üniversiteler ne zaman başlıyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA