Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2020 mülakat ve sınav tarihleri belli oldu! ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Atama takvimi ve kontenjan listesi!

tarafından 20 bin atamasına ilişkin detaylar merak edilirken beklenen kılavuz ve duyuru da yayımlandı. Adaylar konuya yönelik araştırmalarını sürdürürken başvuruda bulunmak isteyenler ise tarihleri ve işlemlerin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyor. Öte yandan merakla beklenen mülakat ve sınav tarihleri de belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan kılavuza göre; ne zaman başlıyor? İşte 2020 takvimi ve kontenjan listesi ile tüm detaylar!

Giriş Tarihi: 21.5.2020 09:12 Son Güncelleme: 21.5.2020 09:12 ABONE OL
2020 Sözleşmeli öğretmenlik mülakat ve sınav tarihleri belli oldu! Sözleşmeli öğretmenlik başvuruları ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Atama takvimi ve kontenjan listesi!

20 bin atamasına ilişkin merakla beklenen kılavuz ve duyuru tarafından yayınlandı. Başvuruda bulunmak isteyenler başvuru tarihlerini ve işlemlerin nasıl yapılacağını detaylıca öğrenmek için araştırmalar yapmaya başladılar. Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı sınav ve mülakat tarihlerine ilişkin bilgiyi yayınladı. Buna göre; 2020 ile atama takvimine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte 2020 ile atama takvimi!

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR? ATAMA TAKVİMİ VE KONTENJAN LİSTESİ!

MEB tarafından sözleşmeli öğretmenlik başvurularına ilişkin detaylar yayınlandı. Başvuruda bulunmak isteyenler başvuru tarihleri ve işlemlerine ilişkin bilgileri öğrenmek istiyor. Buna göre; sözleşmelik öğretmenlik başvuruları ne zaman başlıyor? İşte atama takvimi ve kontenjan listesi detayları...

ARKADAŞINA GÖNDER
2020 Sözleşmeli öğretmenlik mülakat ve sınav tarihleri belli oldu! Sözleşmeli öğretmenlik başvuruları ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Atama takvimi ve kontenjan listesi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA