Türkiye'nin en iyi haber sitesi

final sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi AÖF final sınavları nasıl olacak? 2020 AÖF final sınavı tarihleri

final sınavları için geri sayım sürüyor. Açıköğretim Fakültesi bünyesinde eğitim hayatlarını sürdüren yüz binlerce öğrenci, koronavirüs salgını nedeni ile vize sınavlarını online olarak tamamladı. Adaylar, dijital ortamda vizelere katılım gösterirken AÖF bahar dönemi final sınavları hakkında da araştırmalarını yoğunlaştırdı. Bu noktada, '2020 AÖF final sınavları ne zaman yapılacak ve nasıl olacak?' sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklamada, dönem sonu final sınavları tarihi hakkında bilgi veririrken sınavların nasıl yapılacağı da duyuruldu. Peki, 2020 AÖF final sınavı ne zaman yapılacak, dönem sonu sınavları online mı olacak? İşte, bazı bilgiler...

Giriş Tarihi: 23.5.2020 09:41 Son Güncelleme: 23.5.2020 09:41 ABONE OL
AÖF final sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi AÖF final sınavları nasıl olacak? 2020 AÖF final sınavı tarihleri

final sınavları ne zaman ve nasıl yapılacak? Bu sorunun yanıtı, AÖF bahar dönemi ara sınavlarının ardından yüz binlerce öğrenci tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bilindiği gibi, Açıköğretim Fakültesi ara dönem sınavları online olarak tamamlandı. Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan yüz binlerce öğrenci, kendilerini ilgilendiren derslerin sınavlarına online olarak katılım gösterdi. Şimdi gözler, AÖF final dönemi sınavlarının ne zaman ve nasıl yapılacağına çevrildi.

AÖF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Bu noktada, adayların yoğun bir şekilde yanıtını aradığı '2020 AÖF final sınavları ne zaman yapılacak?' sorusu yanıt buldu. Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, bahar dönemi final sınavı tarihi duyuruldu.

AÖF FİNAL SINAVLARI NASIL OLACAK?

Kurumun yaptığı duyuruda ayrıca, dönem sonu sınavlarının nasıl yapılacağı da belirtildi. Peki, 2020 AÖF final sınavları ne zaman, hangi tarihte yapılacak? AÖF final sınavları nasıl, online mı olacak?

İşte, tüm bilgiler!

ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF final sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi AÖF final sınavları nasıl olacak? 2020 AÖF final sınavı tarihleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA