Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2020 sonuçları ne zaman açıklanacak? 1. 2. ve 3. sınıf grup tarama testleri BİLSEM sınav sonucu sorgulama ve öğrenme ekranı!

tarafından 22 Nisan tarihinde açıklanacağı bildirilen 2020 sonuçları bazı aksaklıklar nedeniyle ileri tarihe ertelenmişti. Bu kapsamda geçtiğimiz gün Bakan Ziya Selçuk'un açıklamaları sınava katılım sağlayan binlerce vatandaşın dikkatini çekerken öte yandan konuyla ilgili gelişmeler de duyuru ekranı ve sonuç sorgulama sistemi ile takip edilmeye başlandı. Buna göre; 2020 BİLSEM grup tarama testi sınav sonuçları ne zaman açıklanır, tarih belli mi? soruları internet aracılığı ile yanıt aramaya devam ediyor. İşte BİLSEM sonuçları sorgulama ekranı ve son dakika gelişmeleri…

Giriş Tarihi: 23.5.2020 09:08 Son Güncelleme: 23.5.2020 09:12 ABONE OL
2020 BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 1. 2. ve 3. sınıf grup tarama testleri BİLSEM sınav sonucu sorgulama ve öğrenme ekranı!

Binlerce ilkokul öğrencisinin katılım sağladığı grup tarama testleri sınav sonuçları ile gündemdeki yerini alıyor. 22 Nisan 2020 tarihinde açıklanması beklenen sonuçların belirli bir takım aksaklıklar sonucunda ertelenmesinin ardından binlerce vatandaşın heyecanlı bekleyiş süreci başladı. Bu kapsamda öğrenci ve veliler düzenli olarak konuya ilişkin gelişmeleri takip ederken sizler için hazırladığımız haberimizde tüm detayları derledik. Buna göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından en son ne açıklama yapıldı. BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2020 BİLSEM sonuçları sorgulama ekranı ve tüm detaylar…

2020 BİLSEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Nisan ayında açıklanması beklenen ancak sonrasında ertelenen BİLSEM sonuçları için halen heyecanlı bekleyiş sürüyor. Binlerce 1-2 ve 3. Sınıf öğrencisinin katılım sağladığı, tarafından özel yetenekli öğrencilerin tespit edilmesi ve buna uygun eğitimin verilmesi için her yıl düzenlenen grup tarama testleri ile ilgili geçtiğimiz gün bir son dakika haberi geldi.

İşte beklenen açıklama!

ARKADAŞINA GÖNDER
2020 BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 1. 2. ve 3. sınıf grup tarama testleri BİLSEM sınav sonucu sorgulama ve öğrenme ekranı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA