Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Fatmagül Fakı

Victoria’s secret meleklerinden biri olan Adriana Lima’ya benzerliğiyle oldukça dikkat çeken Fatmagül Fakı, 3 Şubat 1990 Konya doğumludur.

Giriş Tarihi: 17.11.2014 11:17 Güncelleme Tarihi: 17.11.2014 11:17
Victoria's secret meleklerinden biri olan Adriana Lima'ya benzerliğiyle oldukça dikkat çeken Fatmagül Fakı, 3 Şubat 1990 Konya doğumludur. 24 yaşında olan Fakı, Aydın üniversitesi grafik tasarım bölümü mezunudur. Eğitiminin bitmesinden sonra Türk hava yollarının sınavlarına katılmış ve bir dönem hosteslik yapmıştır.


Spikerlik ve sunuculuk yapma hayali olan Fatmagül Fakı, Bursasporlu futbolcu Tuncay Şanlı'nın sevgilisidir. 2013 yılında oldukça hırslı oyunların oynandığı survivor yarışmasında gönüllüler kategorisinde yarışan Fakı, güzelliği ve iyi bir yarışmacı oluşuyla dikkatleri üzerine çekti. Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu programda ünlüler bölümünde Irmak Atuk ve Doğukan Manço gibi ünlülere karşı amansız bir mücadeleye katıldı.

Survivor yarışmasının ardından hafta içi yayınlanan ve fazlaca izleyici kitlesine sahip olan Star life adlı magazin programını sunmaya başlayan Fatmagül Fakı, adada geçirdiği günlerin ona kazandırdığı tecrübe ve ilişkilerle hayatını daha da geliştirmeye devam ediyor. Haber spikerliği hayali olmasına rağmen sesinin ince olmasından dolayı bu isteği geri çevirilen Fakı, magazin sunuculuğu işini zevkle ve keyifle sürdüreceğe benziyor.
SON DAKİKA