Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tüm dünya için ayakta

ABD'nin büyükelçiliğini 'e taşıma kararının ardından sonra tepki gösteren Filistinliler barışçıl gösterilerde bulundu. Bu gösteriler sırasında devleti tam anlamıyla Filistinlilere yönelik katliam uyguladı. İsrail tarafından yapılan saldırılarda şehit sayısı 62'ye yükseldi. 'deki 12 bin yaralı için acil durum ilan edildi. Dünyanın dört bir yanında İsrail'in Gazze'deki soykırımına lanet yağdı. Şehitlerini uğurlayan Filistinliler dün Nekbe için bir kez daha sokaklara çıktı. başta olmak üzerer dünyanın birçok yerinde de insanlar İsrail'in uyguladığı katliama büyük tepki göstererek meydanlara yürüdü. İşte o görüntüler.

Tüm dünya Filistin için ayakta

LEVENT'TE BÜYÜK TEPKİ

ABD'nin 'te büyükelçilik açmasının ardından çıkan olaylarda Filistinlilerin askerleri tarafından öldürülmesine yönelik protestolar devam ediyor.

Tüm dünya Filistin için ayakta

ESENYURT'TA YÜZLER KİŞİ TOPLANDI

Esenyurt'ta toplanan yüzlerce kişi ellerinde taşıdıkları ve Türk bayrakları ile 'in 'de yaptığı katliamı protesto etti. Vatandaşların yoğun katılımıyla yapılan protesto drone ile havadan görüntülendi.

Tüm dünya Filistin için ayakta

İSVEÇ/STOCKHOLM

İsveç'in başkenti Stockholm'de, ABD'nin büyükelçiliğini 'e taşıması ve 'in sınırında Filistinlilere yönelik katliamı protesto edildi. Segel Torg Meydanı'nda toplanan çok sayıda gösterici, ABD ve İsrail karşıtı sloganlar atarak "Büyük Dönüş Yürüyüşü"ne katılan Filistinliler ile dayanışma mesajları verdi.

Tüm dünya Filistin için ayakta

AMSTERDAM'DAN BÜYÜK TEPKİ

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da, "Büyük Dönüş Yürüyüşü"ne destek yürüyüşünde 'in kuruluşu olan Nekbe'nin 70. yılı protesto edildi. Amsterdam Boykot, Tecrit, Yaptırımlar (BDS) Hareketi'nce organize edilen ve farklı vakıfların destek verdiği yürüyüş için çok sayıda kişi Dam Meydanı'nda toplandı. Yaklaşık bir saat süren yürüyüş, ABD'nin Amsterdam Konsolosluğu önünde son buldu

Tüm dünya Filistin için ayakta

İngiltere'nin başkenti Londra'da, Başbakanlık ofisi "10 Numara"nın bulunduğu Downing Street yakınında, 'e destek gösterisi düzenledi.

Tüm dünya Filistin için ayakta
Tüm dünya Filistin için ayakta
BİZE ULAŞIN