Burçlar ve aşk hayatı

 • 1
 • 13
Burçlar ve aşk hayatı
Burçlar ve aşk hayatı

Herkesin kendi hayat biçimine göre bir aşk ya da sevgi anlayışı vardır. Ancak bunu etkileyen en önemli şeylerden biri burcunun sana kazandırdığı ''aşk anlayışıdır'' Aslında Nasıl biri aradığın burcunun karakterinde gizli. Gelin birlikte nasıl bir aşık olduğunuza bakalım...

 • 2
 • 13
Burçlar ve aşk hayatı
Burçlar ve aşk hayatı

Koç

Koç burcu insanları, aşkta zaferi sever ve tutkuludur. Sessiz geçen geceler, sakin ortamlar ona göre değildir. Fantezileri vardır ve kesinlikle uygulamak isterler. . Bu burç gecikmeyi ve hayal kırıklığını hiç sevmez, dedikleri hemen olsun ister. Koç burcu "seni seviyorum" demekte zorlanmaz ve dediği zaman bu gerçektir. Aynı zamanda bunu duymayı hatta emin olmayı ister. Beklenmeyen, değişik hediyelere bayılır. Bu ben merkezli burç her zaman flört heyecanı arar ve aldatılmayı asla kabul edemez çünkü paylaşmaktan nefret eder. Eğer bunu elde edemezse terk etmekte hiç tereddüt etmez. Kontrol edilmekten ve emir kiplerinden nefret eder.

 • 3
 • 13
Burçlar ve aşk hayatı
Burçlar ve aşk hayatı

Boğa

Bir kere bağlandı mı kolay kolay kopmayan, boşanmaktan hoşlanmayan, sakin, huzurlu insanlardır. İlişkilerini bir an evvel resmileştirmeyi severler. Ancak Boğa burcu, tahakküm edici ve kıskanç aşıklardır. Eşit şartlarda ilişkiyi sevseler de ekmeklerini kazandıktan sonra harcama yetkisinin de elinde olmasını tercih ederler. Bu burcun insanları rahat evlerde yaşamayı çok sever. Boğa burçları hayal gücü olmayan , duygusuz ilişkilerde çok acı çekerler. "Seni seviyorum"'u söylemek ile ilgili bir problemleri olmasa da bunu yaratıcı şekillerde sunmayı ve yatakta göstermeyi tercih ederler. Bu kendinden emin, sessiz burç hep sevildiğini duymak ister ve evde bir düzen ister. Boğa burcu maddi güvenceleri de sever. Ev, araba onlar için statü simgesidir. Boğa burcu için ayrılıklar ölümden beterdir. İlişkiyi korumak için ellerinden geleni yaparlar. Boşanma onlar için çok acı verici bir süreç olabilir. Ancak Boğa burcu çok inatçı bir aşıktır. Çok nadir ortaya çıkan dehşet verici bir öfkeleri vardır. Öfkelendiklerinde çok kötü sonuçlar olabilir ve en kötüsü bu burcun insanları affetmeyi ve unutmayı hiç bilmezler.

 • 4
 • 13
Burçlar ve aşk hayatı
Burçlar ve aşk hayatı

İkizler

Bu konuşkan burç konuşurken el hareketlerini, imaları çok sever. Seksi bile hareketler ile ifade edebilirler. Bu inanılmaz sosyal burç, seks hakkında konuşmak , fanteziler kurmak ve hayal etmekten çok hoşlanırlar. Vefa birinci tercihleri değildir ve karşıdan da beklemezler. İkizler erkeği ve kadını uzun süreli ilişkilere girdiklerinde kendilerine ait geniş bir alana ihtiyaç duyarlar, baskıdan hiç hoşlanmazlar ve özgür olmaları gerektiklerini her fırsatta belli ederler. Onlar için evlilik uygulanacak son çaredir. Seksüel uyumdan çok entelektüel paylaşımı tercih ederler. Bu burcun "sıkılmak" fiilinin kelimesine bile tahammül edemezler. İstediklerini yaptırana kadar karşılarındakini didik didik ederler. Bir gün inandıklarına öteki gün inanmayabilirler.
Bu burcun insanlarının karar verme yetisinin değişken olabileceğini kabul etmek gerekir. Bu oynamayı kesinlikle kişisel almamalı ve sakince uyum göstermelisiniz. İkizler burcu iyi bir dinleyici değildir. Monoton konuşmalardan kaçının ve isteklerinizi daha yaratıcı bir şekilde ifade etmeye çalışın. Bunu başarırsanız çok eğlenceli ve de renkli bir ilişki yaşayabilirsiniz.

 • 5
 • 13
Burçlar ve aşk hayatı
Burçlar ve aşk hayatı

Yengeç

Yengeçler, bir kişiyi seçtiklerinde flört aşaması bile gereksizdir, hemen evlenmek isterler. Ayrılık, en son akıllarına gelen çözümdür. Vefalı ve adildirler. Ama bu burcun insanları ile bir ilişki içindeyken onları anlamak zordur. Dışarıdan zor ve tutucu gözükürler ama içlerinde bambaşka bir kişilik barındırırlar. Kabuğu kırmayı başarabilirseniz arkasında yumuşacık bir kalp görürsünüz. Yani yengeç burcu ile ilişki biraz sabır ve emek ister. Yengeç burçları güvenceye çok önem verirler. Yalnız maddi olarak değil kendilerini her bakımdan güvende hissetmek isterler. Yanlış anlaşıldıklarına inandıkları zaman çok alıngan ve dar görüşlü olabilirler. Sevgiye vakit ayırmak isterler.
Romantik beklentileri vardır.
Çiçek, küçük sürprizler, bir sepet çilek gibi aşkı ve romantizmi hatırlatan her türlü hediyeye bayılırlar ve zaman zaman bunu beklerler. Yengeç kadınları birer dişi kuştur. Evlerini temizlemeyi, süslemeyi, pişirmeyi kısaca "ev" tadında her şeyi zevkle yaparlar. Pişirdikleri yemekleri geri çevirmemelisiniz. Alıngan yapıları her şeyden kolayca nem kapmalarına sebeptir, o yüzden kendinizi bol bol özür dilerken bulabilirsiniz. Bu hassas ve sevgi dolu burcun insanlarını mutlu etmenin en güzel yolu onları koşulsuz şartsız herzaman sevmek ve bunu hissetmektir.

 • 6
 • 13
Burçlar ve aşk hayatı
Burçlar ve aşk hayatı

Aslan

Aslanlar, güçlü ve aktif bir aşk isterler. Kendilerine güvenen görünümlerinin arkasında güven eksikliği vardır ve bu bazen onları ben –merkezci yapabilir. Kendi istedikleri olsun isterler. Bu istekleri bir talep olarak söylemeseler de ağzınızdan girip burnunuzdan çıkarak siz hissettirmeden pekala yaptırabilirler ve siz ne olduğunu anlamazsınız bile. Görünüm Aslan için çok önemlidir. Bakımlı, düzgün görünümlü insanları seçmeye eğilimli oldukları için, aslanların yanında her zaman şık olmalı ve mis gibi kokmalısınız. Aslan burcu, neşeli, oyuncu ve gülmeyi çok seven bir karaktere sahiptir. Onunla kavga ettiğiniz zaman barışmanın en güzel yolu onu güldürecek bir şeyler bulmaktır ve bunu bulmak çok kolaydır
Çünkü aslanlar herşeyde gülümseyecek bir sebep bulabilirler. Geç kalmaktan nefret etselerde yavaştırlar, o yüzden beraber yapılan tüm planlarda bir aslana her zaman önceden hazırlanması için vakit verilmelidir. Aslanların ilişkileri bozulmuşsa veya doğru kişi ile beraber değilseler bile bunu gururları yüzünden kolay kolay kabul etmezler, hatalarını onlara hemen kabul ettiremezsiniz. Çünkü hata yapmak onlar için zayıflıktır ve zayıflığı hiç sevmezler. Aslan aşığı için söylenecek en son söz onların aşkta her zaman doğal bir şans olduğudur. İstediklerini elde etmek için sonuna dek savaşırlar ve genelde başarılı olurlar.

 • 7
 • 13
Burçlar ve aşk hayatı
Burçlar ve aşk hayatı

Başak

Başak burcunun o soğuk, ulaşılamaz görüntüsünün ardında inanılmaz bir libido yatar. Güvenli uzun vadeli ilişkileri olsa bile aktif seks hayatı arzu ederler. İlişkilerinde uzun vadeyi sevseler de arada bir dışarıda gizli, zeki flörtleri olabilir. Zeki insanlar onları büyüler ve bu yüzden bazen hayır demek konusunda zayıf davranabilirler. Başak burcu insanları ilişkilere yüksek standartlar koyarlar. Davranış, dış görünüş, zeka herşey birer kriterdir ve biri bile eksik olamaz. O yüzden sık sık eleştirirler ama kötü niyetli değildir eleştirileri, sadece herşey mükemmel olsun isterler ve bu yüzden kendilerini de eleştirmekten kaçınmazlar. Başak burcu sosyaldir ve belirli bir egoları vardır ve bu egolarının arada bir övgülerle tatmin edilmesi gerekir.
İletişimde çok başarılı oldukları için her şeyi kolayca konuşabilirsiniz ancak bir şey hariç, o da duyguları. Bu kadar sosyal olmalarına rağmen yine de utangaç bir yapıya sahip oldukları için başakların duygularını anlamak zordur. Hatta duygularını nasıl gösterecekleri konusunda epey sıkıntı yaşarlar. Gerçek bir işkolik olan başaklar ile başa çıkmanın en güzel yolu onları yanınızda rahat hissettirmektir. Bunun için gerekli olan ise hijyenik bir görünüm, temiz bir ev ve lezzetli yemekler olabilir. Kadın başaklar için ise şık ama sakin, elit bir akşam yemeği, mis gibi kokan bir ortam ve hayranlık dolu bakışlar olabilir.

BİZE ULAŞIN