Burçlara göre evlilik ve düğün hayali

 • 1
 • 12
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali

Koç burcu kadını

Eğlence, çılgınlık, heyecan ister... Düğünün de en az hayatı kadar heyecan verici olması ve ayaklarını yerden kesmesi gerekir. Yeni evine hemen alışır. Aşkı derin ve tutkulu bir biçimde yaşar. Bir aile kurduğu bilincini taşır; dolayısıyla para artık önemlidir.

Hayalindeki balayı: Uzak doğu ülkeleri veya alışverişten uzak olmayan bir küçük ada tatili.

Düğün hediyesi: Koç kadınına asla bir tava hediye etme cesareti göstermeyin! İç çamaşırı, gecelik gibi eğlenceli alternatifler hoşuna gider.

Makyajı: Gözlerde siyah far, uğurlu rengi ateş kırmızısı tonlarındaki iddialı bir kırmızı ruj tonunu tercih etmelidir. Kırmızı ruju, Koç kadınının cazibesine cazibe katacaktır.

Eş olarak Koç: Eğer ortada her şeyi yapabilen bir süper kadın varsa, bu bir koç kadınıdır. Çoğu zaman meydan okumayı ve mücadele etmeyi sever. Yeni evine hemen alışır. Aşkı derin ve tutkulu bir biçimde yaşar. Bir aile kurduğu bilincini taşır; dolayısıyla para artık önemlidir.

 • 2
 • 12
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali

Boğa burcu kadını

Karanlık, mumlarla ve çiçeklerle süslü bir ortam tabii biraz da romantizm olan bir yerde evlenmek ister. Her şeyden önce Boğa kadınları kendilerini güvende hissetmek isterler. Fakat bu Boğa kadının para kazanmayacağı anlamına gelmemelidir.

Hayalindeki balayı: Okyanusta açılan lüks bir gemi seyahati veya teknolojiden uzak bir adada balayını geçirmek ister.

Düğün hediyesi: Boğa kadınları şık mutfaklardan hoşlanır. Bu yüzden ona düğün hediyesi olarak her şeyden iki tane alın.

Makyajı: Boğa burcu kadını makyaj yapmayı, güzel kokmayı, bakımlı olmayı ve alımlı görünmeyi sever. Uğurlu taşı zümrüt renginde bir kalem ya da far ile göz makyajı yapabileceği gibi, dudaklarında pastel tonlardaki rujları tercih etmelidir.

Eş olarak Boğa: Her şeyden önce Boğa kadınları kendilerini güvende hissetmek isterler. Eğer finansal olarak bu güven sağlanırsa, kendisi bunu fak edecek ve geri kalan işlerle ilgilenecektir. Fakat bu Boğa kadının para kazanmayacağı anlamına gelmemelidir.

 • 3
 • 12
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali

İkizler burcu kadını

Müziği, dansı ve egzotik kokteylleriyle adından söz ettirecek tam bir parti şeklinde bir düğün ister. İkizler, diğer burçların arasında en kozmopolit an olanıdır. Sizi ihtiyacınız olan bütün önemli insanlarla tanıştırabilir. Ayrıca, harika bir dosttur.

Hayalindeki balayı: bir İkizler kadını için nerede olduğundan çok, ne kadar rahat ettiği önemlidir. Dolayısıyla, rahat edeceği, hizmette kusur edilmeyen lüks bir tatil köyü onun balayı hayalidir.

Düğün hediyesi: Asırlar boyu pırlanta kalıcı bir simgesidir aslında. Sevdiklerinize dostlarınıza sürpriz hediye olarak pırlanta takı almak isteyebilirsiniz..

Makyajı: İkizler kadınını makyajda yeni şeyleri denemeyi sever. Enerjisini ortaya çıkaracak olan ve uğurlu renkleri olan beyaz ve mavi tonlarındaki bir göz makyaj stili, pembe parlatıcı ruj bu burç kadını için idealdir.

Eş olarak İkizler: Diğer burçların arasında en kozmopolitan olanıdır. Sizi ihtiyacınız olan bütün önemli insanlarla tanıştırabilir. Ayrıca, harika bir dosttur. Sır saklar ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışır. Çözüm odaklıdır.

 • 4
 • 12
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali

Yengeç burcu kadını

Geleneksel olanı sever Bir kır düğünü tam yengeç kadınına göredir. Eğer bir Yengeç kadınına aitseniz bu onun hayatıdır. Reddedilmeyi bilmez ve hayatından gitmemeniz için önünüze bütün engelleri koyar

Hayalindeki balayı: Yunanistan'da pembe bir villada kalp şeklindeki yataklar Yengeç kalplerini ısıtacak bir balayı hayalidir.

Düğün hediyesi: Yengeç kadınına düğün hediyesi olarak yumuşak beyaz keten çamaşırlar, ince işlenmiş masa örtüleri, sofra takımı, kristal şarap bardakları alabilirsiniz.

Makyajı: Gizemli bir havası olan Yengeç kadını... Göz makyajında beyaz ve pembe rengi farları; allıkta ise şeftali rengini kullanarak masum bir görüntüye kavuşabilirler. Rujları ise nemlendirici özellikteki pembe tonları olabilir.

Eş olarak Yengeç: Eğer bir Yengeç kadınına aitseniz bu onun hayatıdır. Reddedilmeyi bilmez ve hayatından gitmemeniz için önünüze bütün engelleri koyar. Eğer yalnızsanız sizde sıcaklığını esirgemez ve kollarının arasına alır.

 • 5
 • 12
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali

Aslan burcu kadını

Öncelikle medyayı bu düğünden haberdar etmek gerekir! Daha sonra iyi bir misafir listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalı. Yemekli gösterişli düğünlerden haz duyar.

Hayalindeki balayı: Aslan kadınının balayı hayali sadece çılgın bir romantik değil, aynı zamanda cömerttir de... Romantik ve lüks bir tatil köyü, Aslan kadınını mutlu etmek için yeterlidir.

Düğün hediyesi: El işlemeli altın gerdanlık, kolye veya bilezik ince işlemeli broşürler düğün hediyesi için idealdir.

Makyajı: Aslan kadını güzelliği, kendine güveni ve güçlü tavırları ile hemen fark edilir. Uğurlu rengi altın ve sarı tonlarını kullanabilir. Altın rengindeki bir far ve kırmızı simli ruju ile gelinliğin içinde vazgeçilmez olacaktır..

Eş olarak Aslan: Kafese hapsedilmiş bir aslanın öfkeli ve sinsi bakışlarıyla karşılaştınız mı hiç? Eğer Aslan kadınına sınırlar çizmeye çalışırsanız, bu bakışla karşılaşacaksınız demektir.

 • 6
 • 12
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali

Başak burcu kadını

Gerçek şu ki bir Başak burcu için hiçbir şey yeteri kadar mükemmel değildir. Ancak basit bir düğünle bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir. Yetenekli ve kurnazdır.

Hayalindeki balayı: Başak kadını balayını küçük yaşından beri düşündüğü için tavsiye vermek anlamsız olacaktır.

Düğün hediyesi: Kolye bilezik, gerdanlık veya takı seti almanız gerektiği durumlarda kilosunu vermeniz gerekmektedir. Pratik eşyalardan uzak durun.

Makyajı: Sadeliği seven, abartıyı sevmeyen detaycı Başak kadını, gelinliği gibi makyajda da sade renkleri sever. Toprak ve koyu yeşil tonlarındaki göz makyajı, yanaklarda doğal tonlardaki allık, dudaklarda da yine doğal tonlarda ruj kullanmalıdır.

Eş olarak Başak: Mükemmeliyetçi ve zekidir. Üstelik bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir. Çoraplarınızı renklerine göre ayırır fakat aynı zamanda küstah, bağımsız, yetenekli ve kurnazdır. Çoraplarınızı renklerine göre ayırır fakat aynı zamanda küstah, bağımsız, yetenekli ve kurnazdır.

 • 7
 • 12
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali
Burçlara göre evlilik ve düğün hayali

Terazi burcu kadını

15 kişinin davetli olduğu sahil kasabasında gerçekleşen sakin, sıcak ve samimi bir düğün.. ve sizin olmak.

Hayalindeki balayı: İtalyan tarzı evlerde şampanyalı brunchla geçirilen bir balayı Terazi kadınına göredir...

Düğün hediyesi: Terazi kadınına düğün hediyesi olarak yüzük çiçek veya hediye yerine bağışta bulunabilir ve bunu bilmesini sağlayabilirsiniz.

Makyajı: Terazi kadınına gri ve şampanya tonları yakışır. Rimeller göz makyajının vazgeçilmezidir. Buğulu bakışlar için ideal olan siyah far, istenilen havayı sağlamada mükemmel bir yardımcı olur. Dudaklarında pastel tonları gelinliğiyle dengeyi sağlayabilir.

Eş olarak Terazi: Bir kere sizinle ilgilenmeye karar verdiyse, hak ettiğinizden daha nazik olur. Rahat, temiz, düzenli ve huzurlu bir ortam yaratır. Evin bütçesi ve paranın nasıl kazanıldığıyla ilgilenmez.

BİZE ULAŞIN