Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin turu

 • 1
 • 160
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Gişeye iki damla düştü

Geçtiğimiz ay düzenlenen 46'ncı Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde, rol aldığı 'Bornova Bornova' filmiyle 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülünü kazanan Damla Sönmez, şu sıralar iki ayrı filmle adından söz ettiriyor.

'TESETTÜRLÜ'YÜ OYNUYOR
Gösterimde olan 'Mahpeyker' filminde Kösem Sultan'ın gençliğini oynayan Sönmez; filmde I. Ahmet rolünü canlandıran Gökhan Mumcu ile yakınlaştığı sahnelerle dikkat çekiyor. 23 yaşındaki genç oyuncu, 17 Aralık'ta gösterime girecek olan, başrolünü İsmail Hacıoğlu ile paylaştığı 'Çakal' adlı filmde ise erkeklerin dünyasının arasında sıkışıp kalmış tesettürlü bir genç kızı canlandırıyor.

 • 2
 • 160
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Sarp Apak 30'a bastı

Oyuncu Sarp Apak önceki gece dostlarıyla 30'uncu yaş gününü kutladı. Apak'ın, Beyoğlu'ndaki Mask Karaoke adlı mekanda gerçekleşen partisine Engin Altan Düzyatan, Murat Yıldırım, Burçin Terzioğlu da katıldı.

 • 3
 • 160
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Yeni Bentley'i ile 'Piyasa' yaptı

Cenk Eren, milyonerler liginde! Şarkıcılıktan sonra My Pavyon ve Piyasa isimli mekanları açarak işletmeciliğe adım atan Eren, 'Kraliyet otomobili' olarak bilinen; dünyanın en lüks araçlarından birini aldı. Sanatçı, özel üretim olan ve Türkiye'de sınırlı sayıda zenginin kullandığı Bentley'si için 697 bin TL ödedi.

AĞAOĞLU'NUN DA VAR!
Otomobiliyle İstanbul turuna çıkan Eren, Cihangir'de görüntülendi. Bentley sahibi ünlüler arasında Cem Yılmaz, Zeki Tanyeri, Ali Ağaoğlu, Fenerbahçeli Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel ile Hidayet Türkoğlu gibi isimler var...

 • 4
 • 160
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

En pahalı köpek Oğulcan'ın oldu!

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, geçtiğimiz günlerde kendisine Sharpi cinsi bir köpek satın aldı. Dünyanın en pahalı köpekleri arasında gösterilen Sharpi'lerin fiyatları 1500-2500 Euro arasında değişiyor. Öte yandan Oğulcan Engin, köpeği aldığı gün, son günlerde adının sıkça anıldığı Gamze Topuz'la bir doğum günü partisine katıldı. İkilinin yakınlaşması dikkat çekti.

 • 5
 • 160
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Yeşim yine kız annesi olacak

Yirmi yaşında bir kızı olan Yeşim Salkım, Hakan Eratik ile olan evliliğinden ikinci bebeğine hamile kaldı. 4.5 aylık hamile olan ve bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu öğrenen şarkıcı, "Benim ve kızımın sağlığı çok iyi" diye konuştu.

 • 6
 • 160
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

'Gaga gibisin' diyenlere kızdı

Son bir aydır yeni imajı ile sürekli olarak Lady Gaga'ya benzetilen ve bu benzetmeyi kabul etmeyen popçu Gülşen, Günay Restoran'da sahne aldı. Gülşen, yine kıyafet tarzı, makyajı ve saç şekli ile Gaga'ya benzetildi. Ancak kendisine Lady Gaga'ya olan benzerliğiyle ilgili soruya sinirlenen şarkıcı "Lady Gaga'dan başka birini tanımayanlar bu benzetmeyi yapıyor. Ben sadece kendime yakışanı yapmaya çalışıyorum" dedi.

 • 7
 • 160
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Kayıp kızına kavuştu

Şarkıcı Sibel Alaş'ın kayıp olan 14 yaşındaki kızı Tuğçe Aköz bulundu. Üç gündür kendisinden haber alınamayan Tuğçe Aköz'ün , annesiyle tartıştıktan sonra bir arkadaşında kaldığı, daha sonra da halasına gittiği öğrenildi. Şarkıcı Sibel Alaş'ın 2 yaşındayken Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan alıp koruyucu annelik yaptığı 14 yaşındaki Tuğçe, halasının evinde bulundu. 14 yaşındaki kızın Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliğinde ifadesi alınırken, Sibel Alaş polis merkezine çağırıldı. Tuğçe Aköz'ün polisteki ifadesinde, annesiyle tartıştıktan sonra bir arkadaşında kaldığını, daha sonra halasına gittiğini söylediği öğrenildi. Alaş ve Aköz, ifadelerinin alınmasının ardından polis merkezinden ayrıldı. İkilinin basın mensuplarının görüntü almaması için yüzünü kapayarak polis merkezinden çıkması dikkat çekti. Öte yandan, Sibel Alaş'ın, kızının bulunduğu haberini bir sosyal paylaşım sitesinden de duyurdu.

BİZE ULAŞIN