Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Yakalanma korkusu Avrupa'ya kaçırdı

'Valide Sultan'ı canlandırdığı 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden senaryo gereği ayrılan Nebahat Çehre, önümüzdeki günlerde büyük bir Avrupa turuna çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin çekimleri nedeniyle çok yorulduğunu söyleyen Çehre'nin tüm yazı Avrupa'yı gezerek geçirmeyi planladığı ve "Kimsenin beni tanımadığı, gazetecilerin olmadığı sokaklarda gezmek; yakalanma stresi olmadan denize girmek istiyorum" dediği söyleniyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Aralarına Beren girdi

İki iyi dostun arası Beren Saat yüzünden bozuldu.

İddiaya göre Saat’ten hoşlanan ve bunu yakın arkadaşı Kenan Doğulu’ya da söyleyen Yalın, onların birlikte olduğunu öğrendiğinde büyük şok yaşadı ve Doğulu’yla arkadaşlığını bitirdi.

Ünlüler dünyası şu sıralar ilginç bir dedikoduyla çalkalanıyor. Magazin kulislerini hareketlendiren bu dedikodunun kahramanları ise Beren Saat, Kenan Doğulu ve Yalın... İddiaya göre Yalın, Beren Saat’ten hoşlanıyordu. Genç şarkıcı, güzel oyuncuya duyduğu bu ilgiden yakın arkadaşı Kenan Doğulu’ya da bahsetti. Ancak tam da o dönemde Doğulu ile farklı ortamlarda bir araya geldiği Saat arasında bir yakınlık doğmuştu. Doğulu, Yalın’la Saat hakkında sohbet etti, ancak ona aralarındaki yakınlaşmadan söz etmedi. Ve çok kısa bir süre sonra da o yakınlık aşka dönüştü, Bu durum, Yalın’ı rahatsız etti ve ünlü şarkıcı, yıllardır görüştüğü, hislerini paylaştığı dostuna küstü. Yalın, Doğulu’nun geçtiğimiz günlerde verdiği doğum günü partisine de bu yüzden katılmadı.

Yakın arkadaşlar Kenan Doğulu ve Yalın, müzik dünyasında da bir işbirliğine imza atmış ve “Ünzile” şarkısında düet yapmıştı.   

Magazin gündeminden başlıklar

Kusursuz değilim çok iyi örtüyorum!

Önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak olan 'Ivana Sert-Bizimlesin' adlı kitabında, kadınlara kusurlarını örtmenin inceliklerini anlatan İvana Sert: Ben de kusursuz değilim. Vücudum 90-60-90 değil; belim ve basenlerim kalın ama onları örtmeyi iyi biliyorum. Kusuru olan biri de stil sahibi ve şık olabilir.

Magazin gündeminden başlıklar

En etkilendiğim genç yetenek Ajda Pekkan!

Bu akşamki konserinde Zeynep Beşerler ve Nefise Karatay'la da bir şarkı söyleyecek olan Erol Evgin "Güzel olanın, sesi de güzeldir" dedi ve ekledi: En etkilendiğim genç yetenek ise hâlâ Ajda Pekkan!

Magazin gündeminden başlıklar

Maddi sıkıntıya girdi dans okulunu kapattı

Ünlü dansöz Asena, beş yıl önce büyük umutlarla açtığı Nişantaşı'ndaki dans okulunu maddi sıkıntılar nedeniyle kapattı. Acun Ilıcalı ile, geçtiğimiz sezon yayınlanan 'Yok Böyle Dans' yarışmasında jüri üyeliği yapmak için anlaşan ve buna güvenerek dans okuluna yatırım yapan Asena'nın bütün planlarının, son anda yarışmanın jüri üyeliğinden çıkarılınca alt üst olduğu söyleniyor. Çevresindekilere "İş yoğunluğumdan fırsat bulamadığım için kapattım" dese de Asena'nın okulu maddi sıkıntılar yüzünden kapattığı ve şimdilerde borçlarını ödemekle meşgul olduğu iddia ediliyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Boşanma dilekçesinde ağır suçlama

Oyuncu Burcu Kara, aynı zamanda meslektaşı olan 11 aylık eşi Buğra Gülsoy’a boşanma davası açtı.

Eşinin 'evlilikle bağdaşmayan ağır kusurlu davranışları' olduğunu öne süren Kara; "Evliliği sürdürme planı yoktu. Kusurum olmadığı halde evi terk etti. Boşanmak istediğini bana cep mesajıyla bildirdi" dedi.

Vatan gazetesinin haberine göre İstanbul Aile Mahkemesi’ne avukatı Ümit Yaşar aracılığıyla başvuran Kara, evliliklerinin, eşinin “ağır kusurlu davranışları” nedeniyle bitme noktasına geldiğini öne sürdü. Kendisinin bir kusuru olmadığı halde Gülsoy’un evi terk edip, kendisine yeni daire kiraladığını belirten Kara, “Buğra’nın kendisine kişisel hayat kurması, olayın farklı boyutlarda yorumlanmasına neden oldu. Evliliğimizin yürümesiyle ilgili planları hiç olmadı. Onunla konuşmaya çalıştım ama davranışlarında bir farklılık olmadı. Evlilikle bağdaşmayan tavırlar sergilemeye devam etti. Sonuç olarak kendisinin evliliği sürdürme niyeti yoktu” iddialarında bulundu.

Mahkemeden, boşanma davalarının “gizli” görülmesini isteyen Kara, Gülsoy’dan herhangi bir maddi-manevi tazminat ya da nafaka talebinde bulunmadı. Davanın görülmesine önümüzdeki günlerde başlanacak.  

Magazin gündeminden başlıklar

Köpeğine rimel ve oje sürdü!

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, köpeği Çakıl'a makyaj yaptığı için annesini kızdırdı. Geçtiğimiz günlerde Twitter'daki sayfasına Çakıl'ın makyajlı bir fotoğrafını koyan Zehra Çilingiroğlu; köpeğinin tırnaklarına kırmızı oje, gözlerine de rimel sürdüğünü yazdı. Daha sonra köpeğine bunları yaptığı için annesinden azar işittiğini de belirtti.

BİZE ULAŞIN