Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Helin Avşar'a bir yıl hapis istemi

Kendine ait internet sitesinde Anadolu Ajansı'nın haber ve fotoğraflarını izinsiz yayınladığı iddiasıyla Helin Avşar'ın 1 yıla kadar hapsi istendi. İlk duruşmada Avşar, mahkeme hakiminden "Suçsuzum uzlaşma istemiyorum, beraatimi istiyorum" dedi. Bugün'ün haberine göre; söz konusu sitenin kapandığını belirten Avşar, mahkemede şu ifadeyi verdi:

BİLEREK YAPMADIM

"Söz konusu sitede üniversite öğrencileri stajyer olarak çalışıyorlardı. Onlar benim bilgim dışımda başka bir ajansa ait haberleri alıp kullanmışlar. Ayrıca yaklaşık iki yıl öncede davaya konu olan siteyi kapattım. Stajyerlerin adresleri yok. Araştırıp öğrenebilirsem bildireceğim. Suç işlemeye kastım yoktur. Müştekiye ait yüklenen haberlerden bilgim yoktur."

Davaya müşteki olarak katılan ajansın avukatı, ise "5846 sayılı kanuna muhalefet etmiştir davacıyız cezalandırılsın" dedi. Mahkeme hakimi Helin Avşar'ı duruşmalardan verasette tutuğu dava sonrası dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

 • 2
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü oyuncuya saldırı

Taksim'deki bir mekanda eğlenen Hakan Yılmaz, sokak çocuğunun saldırısına uğradı. Yılmaz, 'Bunlar çok acı şeyler' dedi.

İstanbul'un iki farklı dünyası; önceki gece Beyoğlu'nda bir kez daha gözler önüne serildi. Eğlenmek için Beyoğlu'nu tercih eden Hakan Yılmaz, geç saatlerde mekandan ayrıldı. İçeride sevgilisiyle tartıştığı öğrenilen ünlü oyuncunun gecesi; uğradığı saldırıyla daha da keyifsizleşti. Kimliği belirsiz bir sokak çocuğu, Hakan Yılmaz'a saldırdı.

TİŞÖRTÜNÜ YIRTTI!
Saklambaç'ın haberine göre; ünlü oyuncunun tişörtünü çekerek yırtan sokak çocuğu, Hakan Yılmaz'dan para istedi. Yılmaz, "Tabii ki saldırıya sinirlendim ama daha o bir çocuk. Bu dram, tüm dünyada olduğu gibi ne yazık ki Türkiye'de de var" dedi. Hakan Yılmaz'ın saldırıya uğradığı anda çekilen kareler de Beyoğlu'ndaki sokak çocuğu ve dilenci dramını bir kez daha gözler önününe serdi.

 • 3
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Filmde takoz yok

'Adını Feriha Koydum' dizisinde Çağatay Ulusoy'a yetişebilsin diye takozla boyu uzatılan Hazal Kaya için, 'Bu Son Olsun' filminde bu uygulamaya ihtiyaç duyulmadı.Oyuncu, Engin Altan Düzyatan'lı sahnelerde takozsuz oynadı.

Fark 29 santim

1.58 cm'lik Hazal Kaya, filmde 1.87 boyundaki Engin Altan Düzyatan'la 'desteğe' ihtiyaç duymadan oynadı. Dizideki rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ise Düzyatan'dan sadece 3 cm daha uzun.

 • 4
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bana özel olsun!

Son günlerde Louis Vuitton'un vazgeçilmez monogramı kişiye özel formlarda karşımıza çıkmaya başladı. Hollywood'u etkisi altına alan bu modanın öncülüğünü ülkemizde Hadise başlattı. Ünlü şarkıcı bir restoran çıkışında kendi adının baş harflerini taşıyan yeni çantasıyla kameralara poz vermişti ve o günlerde çantası çok tartışılmıştı.

Ünlü isimler öncü

Bu akımın yurt dışındaki öncüleri ise Lily Allen ve Jessica Biel. Çanta ve bavulu kişiselleştirmek isteyenler için ikiyüz binden fazla renk ve harf kombinasyonu bulunuyor.

 • 5
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Karnı burnunda Tuba herkesi büyüledi

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak, dün "Elle Style Awards 2011" ödül törenine katıldı.

İŞTE TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN BÜYÜLEYEN FOTOĞRAFLARI!

Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen ödül törenine derin göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle katılan karnı burnunda güzel Tuba Büyüküstün, gecede "Elle Style Kadın Oyuncu" ödülünü aldı.

EN GÜZEL HAMİLE

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; doğuma gün sayan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, hamilelik döneminde güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini gözler önüne serdi. Yakında ikiz bebeklerine kavuşacak olan Büyüküstün, sade makyajıyla dikkat çekti. Güzel oyuncu, derin göğüs dekolteli kırmızı kıyafetiyle gecenin en şık kadınlarından biri oldu. İlgi odağı olan Büyüküstün şıklığıyla ve doğal güzelliğiyle kendisine "En güzel hamile" dedirttirdi.

KARNI BURNUNDA TUBA AZ KALSIN DÜŞÜYORDU

Yürümekte zorlanan Tuba Büyüküstün eşinden destek aldı. Bir ara elbisesine takılan güzel oyuncu düşme tehlikesi atlattı. Çok mutlu olduklarını söyleyen çift, bebeklerinin ismini doğduktan sonra açıklayacaklarını dile getirdi. Doğuma gün sayan Tuba Büyüküstün, hasta olduğu için daha fazla ayakta duramayacağını söyleyerek eşiyle birlikte araca yöneldi.

 • 6
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kayınçoyla Tai-Chi

Felsefelİ rahatlama! Yılmaz Erdoğan; 'Gergedanın Son Şiiri' filminin çekimleri için önceki gün Sarıyer'e bağlı Garipçe Köyü'ndeydi. Rol arkadaşı Monica Bellucci'nin çekimleri sürerken, Erdoğan boş durmadı, güneşli havanın tadını çıkardı.

Tam 40 dakika sürdü
 
Ünlü oyuncu, Garipçe Kalesi'nin 800 metrelik zirvesinde, meraklı bakışlar altında Taichi yaptı. Erdoğan'ın esneme hareketleriyle başlayan egzersizi 40 dakika sürdü. Ünlü oyuncuyu, eşi Belçim Bilgin'in erkek kardeşi Ferhat Bilgin de yalnız bırakmadı.

 • 7
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni diziyi Cihangir'de ofis ararken yazdım!

Gülse Birsel yeni dizisini nasıl yazdığını anlattı: Cihangir'de bir ofis ararken; tanıştığım insanlar, emlakçılar, ev sahipleri falan derken, her şey bir araya geldi. Oturup bunları yazıya dökmeye başladım. Ortaya 'Yalan Dünya' çıktı.

BİZE ULAŞIN