Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Kuzey-Hürrem jestleşmesi!

18'inci Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) Altın Objektif Ödül Töreni önceki gün Ataköy Sheraton Hotel'de gerçekleşti. Törende; Gülden Karaböcek, Erol Evgin, Neşet Ertaş, Rahmi Saltuk, Yıldız Kenter, Ersan Erdura, Meral Çetinkaya, Serdar Gökhan ve İbrahim Tatlıses'e Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülü verildi.

İŞTE ÖDÜL TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR!

"Şükrediyorum"

Gecede, 1999 yılında düzenlenen Magazin Gazetecileri Derneği töreninde yaşanan olaylar yüzünden Türkiye'yi terk etmek zorunda kalan Ahmet Kaya adına da 'Özel Ödül' verildi. Ödülü usta gazeteci Savaş Ay; Kaya'nın bağlamacısı ve orkestra şefi Ümit Yılmaz'a verdi. İşte geceden diğer detaylar:
'Yılın En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncusu' ödülüne layık görülen Meryem Uzerli, ödülünü aldıktan sonra aynı masayı paylaştığı Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden'e iltifatlar yağdırdı. Uzerli, "Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden gibi isimlerle aynı masada olmaktan gurur duyuyor, Allah'a şükrediyorum" dedi.
Uzerli ve Tatlıtuğ, birbirlerini ayakta alkışladılar.

Ödülünü almadan gitti

Kıvanç Tatlıtuğ da, Meryem Uzerli'nin iltifatlarını karşılıksız bırakmadı ve "Meryem Uzerli o kadar nahif, kibar ve doğal ki; aramıza katıldığı için çok mutlu oldum" diye konuştu.
Tatlıtuğ, aynı masayı paylaştığı eski sevgilisi Songül Öden ile tören boyunca sohbet etti.
Törene eşi Okan Kurt ve Alişan ile katılan Demet Akalın, geceden ödülünü almadan ayrıldı. Akalın, gürültüden çok rahatsız olduğunu söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Paris'te kaçamak

Sosyetik güzel Kim Kardashian ve rap'çi sevgilisi Kanye West, Fransa'nın başkenti Paris'te aşk tatilinde. Kardashian, Paris'te Jay-Z ile birlikte konser verecek olan sevgilisini dinlemek için geçtiğimiz gün Fransa'ya geldi. Şehirde yürüyüş yapan sevgililer, lüks restoranlarda yemek yiyip bol bol alışveriş yapıyor.

KIM KARDASHIAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hayalim üç çocuk sahibi olmak

'Çınar' karakteriyle özellikle genç kızların gözdesi olan oyuncu Tolgahan Sayışman gelecekle ilgili ideallerini şöyle anlatıyor: "Yaşlandığımda sinema emekçisi, üç çocuklu bir aile reisi olmak istiyorum"

TOLGAHAN SAYIŞMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bu sıcakta ne bu kıyafet!

Güzel oyuncu Tuğçe Kazaz, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı City's'deki Good Food'da yemek yedi. Yemekten sonra Nişantaşı sokaklarında yürüyüşe çıkan Kazaz'ın sıcak havaya rağmen giydiği pelerin tarzındaki uzun hırkası görenleri şaşkına çevirdi.

TUĞÇE KAZAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Nihat Kahveci hırsız kurbanı

Eşi Pınar Kahveci ile Alaçatı'da tatil yapan Nihat Kahveci'ye kapkaççı şoku! Önceki akşam Alaçatı'daki bir restoranda yemek yiyen eski futbolcunun sandalyeye astığı çantası çalındı. Çantada pasaport, sürücü belgesi ve bir miktar para vardı.

NİHAT KAHVECİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

En seksi adamı kaptı

Oyuncu Scarlett Johansson, "Yaşayan En Seksi Adam" seçilen 37 yaşındaki aktör Bradley Cooper’la birlikte. Ryan Reynolds’tan boşandıktan sonra adı çok sayıda isimle anılan Scarlett Johansson (27) aşkı yine bir oyuncuda buldu. Johansson, People Dergisi tarafından “Yaşayan En Seksi Adam” seçilen 37 yaşındaki aktör Bradley Cooper’la birlikte.

Magazin gündeminden başlıklar

Hande çok mutlu

Hande Ataizi geçtiğimiz günlerde, Amerikalı sevgilisi Benjamin Harvey ile Nişantaşı City's çıkışı objektiflere takıldı. Seksi kıyafeti ile dikkat çeken Ataizi'nin yüzünde güller açıyordu.

HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN