Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Elleriyle besledi

Şarkıcı Seda Üren, sevgilisi Levent Ağa ile geçtiğimiz gün Bebek'te yemek yedi. Kafeye ayrı ayrı gelen çift, aynı masada buluştu. Makarna yiyen Üren, sevgilisini kendi elleri ile besledi. Ünlü çiftin yemek keyfi yaklaşık iki saat sürdü.

Magazin gündeminden başlıklar

Hâkim boşamadan terapiye gönderdi

Eşi Musa Aytun'dan "kumar tutkusu" nedeniyle ayrılmak için dava açan Seren Serengil, mahkemenin verdiği kararla şoke oldu. Hâkim, ikiliyi boşamak yerine birbirlerini sevdikleri gerekçesiyle evlilik danışmanına gönderdi. Mahkeme, evlilik danışmanının vereceği rapor neticesinde karar alacağını bildirdi. Yakın dostları, önümüzdeki ay askerden dönecek olan Musa Aytun'un eşi Seren Serengil ile evlilik danışmanına giderek bu olayı çözeceğine inanıyor. Öte yandan ikili karar ile ilgili bir yorum yapmaktan kaçınıyor. Serengil, Aytun ailesine karşı doğumdan sonra hayatını kaybeden bebeğini kendisinden izinsiz Musevi mezarlığına gömdükleri için de dava açmıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç Tatlıtuğ Yeşilköy’de sobelendi

İlişkilerini haftalardır, "Beraber değiliz" diyerek yalanlayan Kıvanç Tatlıtuğ-İdil Fırat ikilisi sonunda Yeşilköy'de görüntülendi. Panikleyen çift, ne yapacağını şaşırdı.!

7 MART GECESİ TANIŞTILAR
Kıvanç Tatlıtuğ'la İdil Fırat'ın yolları ilk kez, 7 Mart'ta kesişti. Fırat, bir sosyal sorumluluk projesi için düzenlenen açıkartırmada, Tatlıtuğ'un tişörtünü 6 bin 500 TL verip aldı. O vesileyle tanışan ikili, görüşmeye devam etti.

İDİL FIRAT YÜZÜNÜ GİZLEDİ
İlişkilerini sürekli olarak "Beraber değiliz" diye yalanlayan ikili, nihayet çarşamba akşamı yakayı ele verdi. Yeşilköy sahilinde görüntülenen çift, ne yapacağını şaşırdı. Fırat, yüzünü sakladı, Tatlıtuğ ise çareyi aracına binip, gaza basmakta buldu.

Magazin gündeminden başlıklar

Doğulu'nun yaşgünü

Demet Akalın, yeni albümü 'Zirve'yi önceki gece radyoculara dinletti. Akalın; Hande Yener'in ex-sevgilisi Kadir Doğulu'nun da aynı mekanda olmasıyla ilgili şunları söyledi: "Hande, benim kız kardeşim. Kadir Doğulu, doğum günü olduğu için buraya geldi. Hep beraber kutladık."

Magazin gündeminden başlıklar

Artık kaçmak yok!

Tuba Ünsal ve sevgilisi Murat Pilevneli’nin buluşma adresi değişmiyor; Beyoğlu! İlk kez bu semtte görüntülenen, ilk kavgalarını burada yapan çift, önceki gece de İstiklal Caddesi’nde gezintiye çıktı. İkili, Artık medyadan kaçmayacağız” dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

'Gönülçelen'de şiir şöleni

atv'nin sevilen dizisi 'Gönülçelen', eski şiirleri yeniden gündeme getirdi. Cansel Elçin'in canlandırdığı 'Murat' karakterinin okuduğu 'Gül Kokuyorsun' şiiri; youtube'da 100 binden fazla kişi tarafından izlendi. 'Hasret' karakterinin 'güzel konuşma dersi'nde kullanılan Edip Cansever'in 'Masa da Masaymış ha' adlı şiiri de izleyicileri etkiledi. Forum sitelerinde şiirlerle ilgili çok sayıda yorum yer aldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Tarkan'ın 2 yıl hapsi istendi

Megastar Tarkan'ın "kullanmak amacıyla uyuşturucu madde satın almak", "kullanmak amacıyla uyuşturucu madde bulundurmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak" tan 2 yıla kadar hapsi istendi. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın Tarkan'ın da aralarında bulunduğu 17 şüpheli hakkında yürüttüğü soruşturma tamamlandı. İstanbul Cumhuriyet Savcısı Emin Ateşağaoğlu tarafından hazırlanan iddianame ağır ceza mahkemesine gönderildi. İddianamede Tarkan hakkında 1 yıldan 2 yıla kadar hapis cezası talep edilirken, ilgili kanun maddesine göre şarkıcının uyuşturucu tedavisi görmesi ve denetimli serbestlik tedbirinin uygulanması da istendi.

BİZE ULAŞIN