Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da izleyiciyi dehşete düşüren anlar!

Müge Anlı'da izleyiciyi dehşete düşüren anlar!

ATV'de ekranlara gelen ' ile Tatlı Sert' programına katılan ve eski eşinin 4 yaşındaki oğlunu alıkoyduğunu iddia eden Birgül Memiş'in hikayesi izleyenleri hayrete düşürmüştü.

Bugün ise canlı yayında genç kadının hayatıyla ilgili başka gerçekler ortaya çıktı. Canlı yayında Müge Anlı'nın açıkladığı bilgilere göre Birgül Memiş 17 yaşında tecavüze uğramış. Üstelik bunu yapan da akrabasıymış.

Müge Anlı'da izleyiciyi dehşete düşüren anlar!

AKRABASI TECAVÜZ ETTİ

2 eş bir sevgili ve evlilik dışı bir çocuk sahibi olan Birgül Memiş'in mazisinden bir de tecavüz olayı çıktı. Birgül'ün sırrını şöyle anlattı:

"Birgül'e kızdığınızın farkındayım ama Bilgül'ün de çok farklı bir hayatı var. Çok açıklayarak söyleyemiyoruz ama Birgül zamanında bir akrabasının tecavüzüne uğramış. Bunu ailesi kabul etmiyor. Brigül'ün yalan söylediğini düşünüyor ve sahip çıkmıyor. Birgül o zaman 17 yaşında ve Birgül'ü aile kabul etmiyor dışlıyorlar. Sonra bir erkek kardeşi de benzer bir olaya maruz kalıyor. O çocuğunda hayatı kayıyor. Ben iki kardeşi tanıdım iki kardeşi de yitik."

Müge Anlı'da izleyiciyi dehşete düşüren anlar!

Birgül'ün babasına çağrı yapan , "Sen şimdi bizi arayıp çocuğun Birgül'e verilmesini istemediğini söylüyorsun. Ama şimdi bu iki çocuğun anlattığı da kusura bakma sende baba olarak sahip çıkman gerekiyor. Sonra bu çocuklar savuruyorlar bir daha toparlanamıyorlar." açıklamalarını yaptı.

Müge Anlı'da izleyiciyi dehşete düşüren anlar!

TECAVÜZ EDENİ DEĞİL BENİ DÖVDÜLER

'nın bu açıklamasından sonra gözyaşlarına boğulan Birgül ise, "Belli olunmayacak gibi değildi. Her yerim yara içerisindeydi. Annem dahil aynısını yaptı. Ailede hiç kimse de inanmadı, hepsi akrabadan yana oldular. Bana susmamı söylediler bende işe gider gibi evden kaçtım. Sonra da severek evlenmedim Faruk'lada. Aslında niyetim Faruk'la da evli kalmak değildi. Ama Faruk ailesine yalan çıkmasın diye bu kadar uzadı. Faruk bu kadar uzatacağını söylemedi. Bu konuya girilmesini çok istemiyorum."

Müge Anlı'da izleyiciyi dehşete düşüren anlar!

Canlı yayına bağlanan Birgül'ün babası Mustafa Bey ise iddiaları redederek, "Ben her zaman yanındayım. Çocuğun hasta olduğunda bile ben arabayla hastaneye getiriyordum. Böyle bir şey varsa benden niye gizledin annenden neden gizledin?" dedi.

'nın, "Siz Birgül'ün uğradığı istismardan haberli miydiniz?" sorusuna ise " Hayır haberim yok. Onun akli dengesi yerinde değil. Kardeşiyle birlik yapıp plan kuruyorlar" açıklamasında bulundu.

Müge Anlı'da izleyiciyi dehşete düşüren anlar!

ANNESİ TECAVÜZÜ DOĞRULADI

Canlı yayına bağlanan Birgül Annesi Nedime Hanım ise, "Birgül'ün cinsel istismara uğradığını sonradan öğrendim. Faruk'un her söylediği yalan. Birgül'ün üstüne kapıyı kilitlediği, belini kırdığı doğrudur. Birgül ne söylüyorsa doğrudur" dedi.

Müge Anlı'da izleyiciyi dehşete düşüren anlar!

EVLİYKEN SEVGİLİDEN ÇOCUK YAPTI

Birgül Memiş, 'ya ilk eşi Faruk Aydın'da velayeti olan oğlunu almak için çıkmıştı. İddiasına göre çocuk Faruk Aydın'ın değildi. Evliyken bir inşaat işçisi ile ilişkiye girmişti ve çocuk ondan olmuştu. Faruk Aydın ise bugüne kadar oğlunun kendisinden olduğunu bildiğini söylüyor.

BİZE ULAŞIN