Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan'ın baş döndüren İstanbul turu

Giriş Tarihi: 25.9.2013 17:51

Başbakan Erdoğan, TBMM Milli Saraylar Daire Başkanlığı'na bağlı Beykoz Kasrı, Yıldız Şale Köşkü, Yıldız Sarayı ve Yıldız Porselen'de incelemelerde bulundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek ile birlikte restorasyonu tamamlanan Beykoz Kasrı'nda incelemelerde bulundu. Erdoğan ve Çiçek, incelemelerinin ardından deniz yoluyla önce Dolmabahçe Çalışma Ofisi'ne, buradan da karayoluyla Yıldız Şale Müzesi'ne gitti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Milli Saraylar'a ait restorasyonu tamamlanan Beykoz Kasrı'nda incelemelerde bulundu. Başbakan Erdoğan ve Çiçek, buradan Kıyı Emniyeti Müdürlüğü'ne ait bir tekne ile Dolmabahçe'deki çalışma ofisine geçti. Başbakan'ın araç konvoyu ise karayoluyla ofise geldi. Başbakan Erdoğan'ın ofise girmesiyle yeniden bir hareketlilik yaşandı. Aracına binen Erdoğan, Cemil Çiçek ile birlikte Yıldız Parkı içerisinde bulunan Yıldız Şale Müzesi ve Yıldız Sarayı'na giderek, incelemelerde bulundu.

KONVOYUN ÖNÜNÜ KESİP BAŞBAKAN'DAN YARDIM İSTEDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yıldız Sarayı çıkışında bir kadın konvoyun önünü keserek, Başkan Erdoğan'dan yardım istedi.

Başbakan Erdoğan, İstanbul'da Milli Saraylar Daire Başkanlığı'na ait müze ve köşklerde incelemelerde bulundu. Erdoğan'ın konvoyu Yıldız Sarayı çıkışında bir kadın tarafından durduruldu. Başbakan Erdoğan'dan yardım isteyen kadın amacına ulaştı. Otomobilin camını açan Başbakan Erdoğan, kadının derdini dinledi. Başbakan Erdoğan, kadına yardım sözü vererek yoluna devam etti. Kişisel bilgilerini Başbakanlık korumalarına veren kadın, Erdoğan'ın arkasından "Allah razı olsun" diyerek ayrıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan'ın baş döndüren İstanbul turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN