Dershanede toplanıp talimatları aldılar...

Cemaate bağlı FEM Dershanesi'ndeki toplantıda AK Parti'ye karşı ailelere baskı yapılması ve CHP'li Sarıgül'ün desteklenmesi istendi

Başbakan Erdoğan'ın önceki gün Muğla'daki konuşmasında "Bunların dershanelerine çocuklarınızı verip de geleceğimizi karartmayın" dediği cemaatin dershanelerinde son günlerde yapılan toplantılarda ağabey ve ablalara "AK Parti aleyhine seçim propagandası" talimatı verildi. Pensilvanya'dan gönderilen talimatlar doğrultusunda seçim çalışmalarında aktif rol almaları istendi. AK Parti karşısında kazanabilecek adayların desteklenmesi için ailelere baskı yapılması talep edildi. Bu toplantılardan biri, FEM Dershanesi'nin İstanbul Levent'teki şubesinde geçen cuma oldu. Toplantıda ablalara, telefonları dışarıda bıraktırıldı. Cemaatin ablalarından Ş.C., yaşananları SABAH'a anlattı.

SARIGÜL'Ü İŞARET ETTİLER
Ş.C. izleyicilerden gelen "Gülen neden ABD desteğiyle hareket ediyor?" sorusunun yanıtsız bırakıldığını söyledi. Bir erkek konuşmacının "Seçimlere 6 ay kala dershaneleri kapatma kararıyla cemaati karşılarına alıyorlar" dediğini, 30 Mart'ta hükümete ders verilmesini istediğini aktardı. Ş.C.'nin anlatımına göre; konuşmacı, hükümete karşı en güçlü adayların desteklenmesi çağrısında bulunarak "Tepkinin gerçek olmasını istiyorsan seçilecek birine ver. Bunun adı Mustafa Sarıgül'dür, beyazgüldür ben bilmem. Genel seçimlere 1.5 sene var. Kimse istikrardı, başörtü yasağıydı demesin" dedi. İşte özetle anlatılanlar:
Gülen kayıtlarda diyor ki; "Bank Asya'ya sahip çıkın, dershanelere sahip çıkın. Herkes ikili oynuyor ama Zafer Bey ile yakın durun. O iyidir" diyor. 15 gün sonra Zafer Bey'e operasyon oluyor. Gülen operasyon yapılacağını bilse der mi "Zafer Bey'e yakın durun" diye?.. Demek ki Gülen'in bu meseleden haberi yok. Gülen her kanaldan, çok büyük bir yolsuzluk olduğunu biliyor ve uyarıyor.
Annelerinize, babalarınıza, abilerinize. Hizmete zulmediliyor. Hayatımda şimdiye kadar hiçbir şey istemediğim akrabalarımdan AK Parti'ye oy vermemelerini istiyorum. 30 Mart'ta bunlara bir uyarı verilmeli, mesele CHP meselesi değil, seçimlerde parti oylanmıyor, şahıslar oylanıyor.

BEDDUAYI SAVUNDULAR
Peygamber Efendimize bile itiraz edilebilirken Tayyip Bey bitmiştir diyorsa bu sapıklıktır. Yezid'ide bu hale getirdiler zaten. Düzgün insanı çevresindeki münafıklar, goygoycular, ondan nasiplenmek isteyenler, nefsini şişire şişire bir süre sonra Yezid'i katil Yezid haline getirdiler.
Dinde beddua yok mu? Efendimizin en az 7 defa 7 yerde laneti var. Bu süreçte sahteler hakikiden ayrılacak. Bir kısım insan hizmetten ayrı dursa da, toplum yeniden hizmeti sahiplenecek. Hiç ummadığımız yerlerden destek alıyor hizmet.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dershanede toplanıp talimatları aldılar...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN