Türkiye'nin en iyi haber sitesi

7 şube müdürünün yeri değişti

Tunceli yeni Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, terör ve istihbarat şube müdürlerinin de bulunduğu toplam 7 şube müdürünü görevden alarak yerlerine yenilerini atadı.

Giriş Tarihi: 29.3.2014 16:59 Güncelleme Tarihi: 29.3.2014 17:48
Geçtiğimiz hafta Tunceli Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz'ın Özel Harekat Şube Müdürü, yardımcısı ve 9 özel harekat polisinin Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından görevden alınması yönündeki talimatına kabul etmeyerek başlayan deprem devam ediyor. Tunceli Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Fahrettin Şen, göreve gelir gelmez terör ve istihbarat şube müdürlerinin de bulunduğu toplam 7 şube müdürünü görevden alarak yerlerine yenilerini atadı. Tunceli Emniyet Müdürlüğünde başlayan depremde Terörle Mücadele Şube Müdürü Gökmen Tekin, pasif bir göreve atanırken, terörle mücadele şube müdürlüğü görevine Ergün Güngör atandı.

İstihbarat Şube Müdürü Cemal Arıbaş ise görevden alınan Çocuk Şube Müdürünün yerine atandı. İstihbarat Daire Müdürlüğüne ise Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı tarafından yakın zamanda yeni bir ismin atanacağı öğrenildi.

Görevden alınan şube müdürleri ise şöyle; Bilgi işlem Şube Müdürü, Personel Şube Müdürü, Çocuk Şube Müdürü, Lojistik Şube Müdürü ve Koruma Şube Müdürlüğü. Tunceli Emniyet Müdürlüğündeki 30 Mart Yerel Seçimlerin ardından süreceği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
7 şube müdürünün yeri değişti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN