Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldırım Akbulut hastaneye kaldırıldı

Eski Başbakan Yıldırım Akbulut, geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı. Akbulut'un hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.

Giriş Tarihi: 20.6.2014 14:07 Güncelleme Tarihi: 20.6.2014 16:45
Eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut, geçirdiği rahatsızlık sonucu Ankara Güven Hastanesine kaldırıldı. Akbulut'un, "serebrovasküler" tanısı ile yoğun bakımda tedavi altına alındığı öğrenildi.

BİLİNCİ KAPALI, YOĞUN BAKIMDA


Eski Başbakan Yıldırım Akbulut'un sağlık durumu ile ilgili olarak, özel Ankara Güven Hastanesi'nden yapılan açıklamada, ''Eski Başbakanımız Yıldırım Akbulut, bugün bilinç kapalılığı sebebiyle hastanemiz yoğun bakım ünitesine yatırılmıştır. Halen Serebrovasküler hastalık tanısı ile tedavisine devam edilmektedir'' ifadesi kullanıldı.

Hastaneden yapılan yazılı açıklamada, Akbulut'un bugün bilinç kapalılığı sebebiyle hastanenin yoğun bakım ünitesine yatırıldığı belirtildi.

Halen Serebrovasküler hastalık tanısı ile Akbulut'un tedavisine devam edildiği bildirilen açıklamada, ''rahatsızlıklarının en kısa sürede iyileşmesini ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi sunarız'' ifadelerine yer verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldırım Akbulut hastaneye kaldırıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN