Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şovmenler ecel teri döküyor

Giriş Tarihi: 3.8.2014

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, İzmir'de paralel yapıyla mücadelenin amansız şekilde sürdürüleceği mesajını verdi: İnlerine gireceğiz dedik ve girdik. Şimdi şovmenler ecel terleri döküyor

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan İzmir'de düzenlenen mitingde "(Paralel yapının) İnlerine gireceğiz dedik mi, inlerine girdik mi? Şimdi şovmenler ecel terleri döküyor. Daha çok şeyler çıkacak, daha işin başındayız. Şimdi siz seyredin" diye konuştu. Erdoğan "Babası çok muhterem bir insandı" dediği Ekmeleddin İhsanoğlu'nu da 'yerli değil' diye eleştirdi. Erdoğan, şunları söyledi:
*
İNLERİNE GİRDİK: CHP ve MHP bu ahlak dışı saldırının parçası oldu. Pensilvanya'nın saldırılarına çanak tuttu. Bu can bu tende olduğu sürece bu mücadeleyi yapacağız. Bunlara gereken dersi hukuk içerisinde veririz. İnlerine gireceğiz dedik, şu anda girdik mi? Şovmenler ecel terleri döküyor. Geçenlerde birisi 'üstlerimiz başbakana bu konuyla ilgili bilgi veriyordu' diyor. Eğer dürüstsen namusluysan kim bilgi vermiş söylersin.
* HAMUDUYLA GÖTÜRDÜLER: Şimdi utanmadan sıkılmadan 'biz haram yemedik' diyorlar. Kardeşlerim bunlar haramı hamuduyla götürdüler. Paralel yargıdakiler, senin şu işini çözeriz ancak şunu vereceksin, diyerek herkesin korku kumpası içine girmesini sağlamışlar. Bu şantajlar sebebiyle konuşamayanlar deşifre edildi. Bu Kılıçdaroğlu, o şantajlar neticesinde CHP'nin başına geldi. Kaset genel başkanı. Sayın Baykal başka yerlerde dolaşıyor, başka yerlere bakma bunlar işin üstadı, piri.
* BU MONŞER ADAY PENSİLVANYA'NIN: 10 Ağustos seçimi için bir kez daha karşımıza Pensilvanya adayı çıkardılar. Bu ithal aday yerli değildir. Milli değildir. Ülkesine, milletine yabancı bir adaydır. Bu aday Türkiye'nin sorunlarını da bilmez.
* İSTİKLAL MARŞI'NA FRANSIZ: İstiklal Marşı için 'Herhalde Çanakkale Şehitleri şiirinden' diyor, 3-5 yaşında çocuklarımız İstiklal Marşı'nı gümbür gümbür okuyor. İzmir, bu monşer, ithal adaya, kendi ülkesinin milli marşını dahi tanımayan bu adama inşallah aldanmayacak.
* BABA VE EVLAT HER ZAMAN AYNI OLMUYOR: Hakikaten dürüst saygıdeğer bir babası vardı. Ama baba ve evlat her zaman aynı olmuyor.
* TEK MİLLET OLMAZMIŞ LAFA BAK!: Çıkmış bir tane aday, ismini vermeyeceğim, diyor ki; 'tek millet olmaz' diyor. Lafa bak, 'tek millet olmaz'. Ey efendi, bu ülkenin cumhurbaşkanı adayı olacaksan, bu ülkede tek millet anlayışını kabul edeceksin. Önce tek milletle neyi ifade edeceğimizi öğren. Daha sen çırak bile olamadın.
* O ANELER SATILIK DEĞİL AMA SEN OLABİLİRSİN: Ciğerimiz yanıyor. Utanmadan sıkılmadan konuşuyorlar. Utanmadan o anneleri MİT'in getirdiğini söylediler. O anneler Kürt annesi. O anneler satılık değil. Ama sen olabilirsin..
* TIPIŞ TIPIŞ DEĞİL: Ne diyor CHP'nin genel müdürü? 'Tıpış tıpış gidecek, bu adaya oyunuzu vereceksiniz' diyor. Ey CHP genel müdürü, sana bir aday dayattılar ama sen bu monşer adayı millete dayatamazsın. Görüyorum ki İzmir, tıpış tıpış değil, gönüllü olarak sandığa gidecek, hür iradesi ile oyunu kullanacak. Kılıçdaroğlu sen Alevi olabilirsin, ben sana saygı duyarım. Ben de Sünniyim bunu söylemekte bir sakınca yok.
* İZMİR İÇİN 35 PROJEMİZ VAR: İzmir için ürettiğimiz 35 proje var. EGERAY'ı biz devreye aldık. İzmir- Ankara arasını 3.5 saate düşürecek YHT'nin yapımına Afyon'dan başladık. Kemalpaşa-Turgutlu demiryolunu hizmete açtık. 238 km bölünmüş yol yaptık.

KORKUYU KORKUTAMAYAN GELECEĞİ İNŞA EDEMEZ
Türkiye artık yeni bir döneme giriyor. 10 Ağustos'ta artık farklı bir kulvara giriyor. Eski Türkiye'nin sanal tartışmalarını geride bırakacağız. Anlamsız yasakları geride bırakacağız. Eski Türkiye'nin eski kafalı muhalefetini geride bırakacağız. Enerjimizi büyümeye kalkınmaya sarf edeceğiz. Korkuyu korkutamayanlar geleceği inşa edemezler. İçine kapananlar ülkelerini de milleti de büyütemezler. Büyük devletlerin korkuları olmaz. Büyük devletler içine kapanmaz. Yaşam tarzı üzerinden siyaset yapanlara aldanmayacağız. Burada başı açık ve örtülü kardeşlerimiz var mı? Hani ne oldu, ülke bölündü mü? Ama yıllarca böyle aldattılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şovmenler ecel teri döküyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN