Erdoğan ile Çerçioğlu arasında sürpriz görüşme

Özlem Çerçioğlu'nun talebi üzerine Başbakan, Çerçioğlu ile VIP salonunda görüşme yaptı.

Giriş Tarihi: 6.8.2014 20:35
10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi dolayısıyla Aydın'da miting düzenleyen Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu arasında sürpriz bir görüşme gerçekleşti. Adnan Menderes Stadyumu'nun VİP Salonu'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kendisi ile özel görüşme talebinde bulunduğu öğrenilen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile görüştü. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanları ve eşi Emine Erdoğan'ın da hazır bulunduğu görüşme yaklaşık 7 dakika sürdü.

AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun ilk defa Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılayıp uğurladığını belirterek "Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu'na 'Özlem Hanım ne görüştünüz' diye sordum. Aydın'ın sorunlarını görüştük' diye cevap verdi. Ben de 'Biz de görüşüyoruz' diye cevap verdim. Görüşme yaklaşık 5-6 dakika sürdü. İlk defa karşılayıp uğurladı. Talebi nedir bilemiyorum. Büyükşehir Belediye Başkanı oldu ama henüz 'tık' yok" dedi.

Öyüş, "AK Parti'ye gelmek isterse kabul eder misiniz" sorusuna "AK Parti'nin şartlarını kabul ederse neden olmasın" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan ile Çerçioğlu arasında sürpriz görüşme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN