Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Darbeci hain emniyetin bombalanmasını böyle istemiş

15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişiminde Emniyet Müdürlüğü önünde yaşananlara dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde darbeci askerin yolu kesen TOMA'ları gördükten sonra bir başka darbeciden Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün bombalanmasını istiyor.

Giriş Tarihi: 4.8.2016 14:17 Güncelleme Tarihi: 4.8.2016 14:39
Darbeci hain emniyetin bombalanmasını böyle istemiş

Darbecilerin kullandığı tankların Emniyet Müdürlüğü'ne geldiği haberini alan ekipleri, çok sayıda TOMA'yı yola yan bir şekilde park etti. Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne gelen tanklar yola park edilen TOMA'ları nedeniyle yolda bir süre bekledi. Tankın içinden çıkan darbeci yolun durumunu telefonda bir başka darbeciye telefonla aktardı. Bu sırada yol kenarında bulunan bir vatandaş o anları cep telefonuyla saniye saniye görüntüledi. Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne ulaşamayan tanktaki darbeci asker telefonda bir başka darbeciye "Komutanım acilen taarruzu... hava desteği... TOMA'lar ile yolu kesmişler." diyerek Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün bombalanmasını istedi.

O TELEFON GÖRÜŞMESİNDEN SONRA ÇATIŞMA EMNİYETİN ÖNÜNDE ÇIKTI

Darbecinin telefon görüşmesinden sonra Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde çatışma çıktı. Ankara Emniyet Müdürlüğü'ndeki polis memurları darbecilerin binaya gelmesini engelledi. Bu sırada Ankara Emniyet Müdürlüğü darbecilerin kullandığı savaş uçağı tarafından bombalandı. Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün bombalanmasına ait yeni görüntülerde ortaya çıktı.

Çatışmanın ardından Ankara Emniyet Müdürlüğü'nü bombalanmasına ait yeni görüntüler

DARBECİ GENERALİN VURULDUĞU AN!

İŞTE DARBECİ HAİNLERİN SİLAHLARI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darbeci hain emniyetin bombalanmasını böyle istemiş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN