Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarılı polislere teşekkür belgesi

Giriş Tarihi: 8.1.2013

Gaziantep'te asayiş olaylarının önlenmesinde başarılı çalışmalar yapan 21 polis onur belgesi aldı

Gaziantep'te meydana gelen asayiş olaylarının önlenmesi ve meydana gelen olayların faillerinin yakalanmasına yönelik yapmış oldukları üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı, 21 personele 'Başarı Belgesi' verildi. Vali Erdal Ata, Gaziantep'te huzur ve güvenliğin sağlanmasında emeği geçen tüm emniyet mensuplarına teşekkür etti.

ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORLAR
Törene Gaziantep Valisi Erdal Ata, Vali Yardımcısı Mevlüt Kurban, Emniyet Müdürü Ömer Aydın, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve personeller katıldı. Vali Ata, Emniyet Teşkilatı'nın ildeki huzur ortamının devamı için özveriyle çalıştığını, bayramlarda, yılbaşında ve önemli günlerde her zaman görevi başında bulunduğunu belirtti.

VALİ ATA TAKDİM ETTİ
Konuşmanın ardından üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı 'Başarı Belgesi' almayı hak eden polis memurlarına belgeleri; Vali Erdal Ata, Vali Yardımcısı Mevlüt Kurban ve Emniyet Müdürü Ömer Aydın tarafından verildi. Vali Ata, başarılı personelle çay ikramı eşliğinde sohbet ederek, personelin görüş ve önerilerini dinledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarılı polislere teşekkür belgesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN