Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kurumların iş birliğiyle muhasebe öğrendiler

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) desteği ve Türkiye Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) organizasyonu ile 20 kişi bilgisayarlı ön muhasebe eğitiminden geçirildi

Giriş Tarihi: 8.1.2013
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) desteği ve Türkiye Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) organizasyonu ile düzenlenen bilgisayarlı ön muhasebe eğitimini başarıyla tamamlayan 20 kursiyer sertifikalarını düzenlenen törenle aldılar. ABİGEM Bölge Direktörü Bülent Yüce, bölgede bilgisayarlı ön muhasebe elemanı konusunda ciddi bir talebin olduğunu ve böyle bir eğitim düzenlemeye karar verdiklerini söyledi.

GÖRÜŞME SAĞLANACAK

Yüce, ayrıca eğitimi tamamlayıp sertifika almaya hak kazananların merkeze isimlerini yazdırmalarını isteyerek, ABİGEM olarak ismini yazdıranları işletmelere önereceklerini ve görüşmelerini sağlayacaklarını, dolayısı ile 6-7 kişiye istihdam sağladıkları takdirde, eğitim çalışmasını da başarıya ulaşmış olarak kabul edeceklerini söyledi. Ardından 3 hafta süren eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlerin sertifikaları ABİ- GEM Bölge Direktörü Bülent Yüce, ATSO Genel Sekreter Yardımcısı Ali Mullaoğlu ve eğitimci Alper Akdemir tarafından verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurumların iş birliğiyle muhasebe öğrendiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN