Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hatay'da HASİAD'dan renkli gece

Giriş Tarihi: 10.1.2013

Dernek başkanı Gülay Gül, yeni üyeleriyle güçlendiklerini belirterek, görevlerinin çok çalışıp zorlukların üstesinden gelmek olduğunu söyledi

Hatay Sanayici İşadamları Derneği (HASİAD) yeni üyeleri için kabul töreni gerçekleştirdi. Törene Hatay Vali Yardımcısı Hasan Volkan Köksal, Antakya Belediyesi Başkan Vekili Serdar Güven, MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Başoğlu, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve davetliler katıldı.

TEKNOLOJİK ÜSTÜNLÜK

HASİAD Başkanı Gülay Gül, bir yılın daha sonuna geldiklerini belirterek, HASİAD olarak teknolojik üstünlük olmadan yapılacak bir üretimin faydasının olmayacağı inancıyla, katma değer yaratan ve rekabet üstünlüğü sağlayan üretim tarzına geçmek zorunluluklarının olduğu bilinciyle üniversite-sanayi işbirliğine ayrı bir önem verdiklerini söyledi.

YENİ ÜYELERE PLAKET VERİLDİ
ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ve TÜRKONFED temsilcisi Mehmet Kılıçlar'ın yaptığı konuşmalardan sonra derneğe yeni katılan 13 üyenin plaketleri verilerek dernek rozetleri takıldı. Davetliler, Suriyeli sanatçıların ve piyanist şantör Murat Yüksek'in söyledikleri birbirinden güzel parçalarla dans edip gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hatay'da HASİAD'dan renkli gece
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN