Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Değişimin anahtarı KASİAD'da olacak

Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (KASİAD) tek liste halinde yapılan olağan genel kurulunda başkanlığa Ali Arpasatan seçildi

Giriş Tarihi: 21.1.2013
Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) Başkanlığına Ali Arpasatan seçildi. Dernek binasında gerçekleştirilen olağan genel kurulda divan başkanlığını Hanifi Öksüz yaptı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından seçimlere geçildi. Tek liste halinde gerçekleştirilen seçimde Ali Arpasatan başkanlığa getirildi.

DEĞİŞİMİN ADRESİ

Eski başkan Ahmet Kamil Şirikçi, kongrede yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğin önemine değindi. Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Arpasatan ise KASİAD'ın yeni dönemde de kentin sosyal kalkınmasına ev sahipliği yapacağına işaret etti. Değişimin adresinin KASİAD olacağını vurgulayan Arpasatanda şunları söyledi: "Hizmet inovasyonu, hizmetkar liderlik, daha çok etkinlik ve daha çok iletişim terimleri KASİAD ile hayat bulacak. Ben ve arkadaşlarım heyecan ve kararlılıkla size, kentimize ve ülkemize hizmet ediyor olacağız. Bu enerjinin sözünü buradan vermek istiyorum. Şahsıma ve yönetim kuruluna bu onurlu emaneti bizlere teslim eden tüm değerli KASİAD üyelerine ise yürekten teşekkür ediyorum."

YENİ YÖNETİM

KASİAD'ın yeni yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu: Hüseyin Dinçer, Sıddık Ciğer, Kamil Uncu, Erhan Görgel, Ahmet Balsuyu, Ertuğrul Korkut Tanrıverdi, Burak Arıkan, Furkan Bayazıt, Erol Büyükdereli ve Cihat Sezal.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Değişimin anahtarı KASİAD'da olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN