Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ESOB ile MMO iş birliği yapacak

Giriş Tarihi: 23.1.2013
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB), sanayi esnafının teknik, sosyal, pazarlama ve kültürel konularında gelişimine katkı sunarak, üniversite sanayi işbirliğinin gerçekleşmesine zemin hazırlamak amacıyla Makine Mühendisleri Odası Mersin Şubesi ile 'İşbirliği Protokolü' imzaladı. Protokol Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer ile MMO Şube Başkanı Alper Turna tarafından imzalandı.

KATILIM SAĞLANACAK
İmza töreninde konuşan ESOB Başkanı Talat Dinçer, söz konusu protokolle MMO tarafından düzenlenecek ulusal ve uluslararası kongre, konferans, sektör araştırması gibi etkinliklere sanayinin katılımını sağlayacaklarını, ayrıca MMO tarafından sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda üniversitenin desteği alınarak etkinlikler düzenleneceğini ifade etti.

MERSİN YARARINA

Mersin Sanayi Sitesi'ndeki esnafı bilgilendirmek ve daha verimli çalışılmasını sağlamak amacıyla bu işbirliğini yaptıklarını ifade eden MMO Şube Başkanı Alper Turna ise, protokolün Mersin'in yararına ciddi bir faaliyet olduğunu dile getirdi. Turna, "Bu protokolün anlamı, iki kurumun da elini taşın altına koyduğu, kendi üyelerini bu konuda hareketlendireceği anlamına gelir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ESOB ile MMO iş birliği yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN