Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aldırmaz'a 'Yılın Başarılı Belediye Başkanı' ödülü

Giriş Tarihi: 28.1.2013

Başbakan Erdoğan'ı 'Yılın Devlet Adamı' seçen Meclis Dergisi, Zihni Aldırmaz'ı da 'Yılın Başarılı Belediye Başkanı' ödülüne layık gördü

TBMM'nin tek yayın organı olan Meclis Dergisi'nin "Türkiye'ye Hizmet Edenler Ödüllendiriliyor" sloganı ile gerçekleştirdiği ödül töreni Ankara'da yapıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam'ı Yılın Devlet Adamı seçen Meclis Dergisi, Zihni Aldırmaz'a da Yılın Başarılı Belediye Başkanı ödülünü verdi. Zihni Aldırmaz ödülünü TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam'dan aldı. Bu arada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki de ödüle layık görüldü.

ÖDÜLÜ SAĞLAM VERDİ
Törende İstanbul Milletvekili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu, İstanbul Milletvekili CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın'ın da içinde bulunduğu bazı milletvekilleri Yılın Milletvekili ödülü aldı. Bu yılın 10'uncusu düzenlenen törende Zihni Aldırmaz da Yılın Başarılı Belediye Başkanı olarak ödüle layık gördü .Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ödülünü TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam'ın elinden aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aldırmaz'a 'Yılın Başarılı Belediye Başkanı' ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN