ADASO Meclisi'nde üyelere teşekkür

Adana Sanayi Odası (ADASO) Meclisi'nde 2009-2013 dönemini kapsayan 4 yıllık süre zarfından görev yapan meclis üyelerine törenle plaket verildi

Giriş Tarihi: 31.1.2013
ADANA Sanayi Odası (ADASO) Meclisi'nde 2009 - 2013 döneminde görev yapan meclis üyelerine plaket verildi. ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Sürenkök, 2009- 2013 döneminde çok önemli bir ilk yaşandığını belirterek, Meclis ve Yönetim Kurulu'nda tüm kararların oybirliğiyle alındığını söyledi. Sürenkök, "Tüm arkadaşlarımız işinden, evinden, eşinden, çocuklarından fedakarlık ederek amatörce, maddiyat ilişkisi olmadan görev yaptılar" dedi.

DAHA İYİ BİR TÜRKİYE İÇİN

Törene Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da katıldı. Seçimlerin karşılıklı anlayış ve centilmenlik içerisinde geçmesini amaçladıklarını belirten Sürenkök, "Göreve talip olacaklar, daha iyi Sanayi Odası, Adana ve Türkiye olması için çaba gösterecektir. Önemli olan, görevden ayrıldıktan sonra birbirimizin yüzüne bakacak durumda olmamızdır" dedi.

KUCAKLAŞMA YILI
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş da, üreten, istihdam eden ADASO Meclis üyelerinin hizmet dönemlerini tamamlamaları nedeniyle düzenlenen plaket töreninde bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ise, 2012 yılının, Vali Coş başkanlığında odalarla kucaklaşıldığı, her fırsatta birlikte olunduğu ve bir masa etrafında konuşulduğu bir dönem olduğunu belirtti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ADASO Meclisi'nde üyelere teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN