Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaralı martıya polis sahip çıktı

Asayiş Ekipler Amirliği'nin bahçesine düşen yaralı martıya kadın polis sahip çıktı. Karnını doyuran ve "Şanslı" adı verilen yaralı martı tedavisinin ardından doğaya salınacak

Adana'da Asayiş Ekipler Amirliği'nin bahçesine düşen yaralı martıya polis sahip çıktı. Bayan polisler tarafından bulunan ve "Şanslı" adı verilen yaralı martı tedavisi tamamlandıktan sonra doğaya bırakıla. Fuzuli Caddesi üzerinde bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Ekipler Amirliği'nin bahçesinde bulunan ağacın yanında uçmaya çalışan martıyı gören kadın polisler kuşu sahiplendiler.

KANADI KIRIK MARTI

Martının kanadının kırık olduğunu gören polisler hemen kuşu bir kutunun içine koydular. "Şanslı" adını verdikleri yaralı martıya yem verip karnını doyuran polis memurları Özlem Çetin ve Şenay Ulusoy, daha sonra durumu Orman Bölge Müdürlüğü'ne bildirdiler. Yetkililer tarafından teslim alınan ve tedavisi yapılacak martının daha sonra doğaya salınacağı öğrenildi. Polis memurları, geçtiğimiz hafta da bir sokak köpeğin başka köpekler tarafından saldırıya uğrayıp yaralandığını belirterek, "Arap adını verdiğimiz köpeğin tedavisini yaptırdık. Şu an durumu iyi ve amirliğimizden başka bir yere gitmiyor" dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaralı martıya polis sahip çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN