Portakal çiçeği için hazırlık

Giriş Tarihi: 3.2.2013

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.CEO'su Ali Haydar Bozkurt'un önderliğiyle Adana'da düzenlenecek Portakal Çiçeği Karnavalı'na dileyenler videolu davet görüntüsü gönderebilecek

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.CEO'su Ali Haydar Bozkurt'un önderliğini yaptığı portakal çiçeklerinin açtığı dönemde herkesi Adana'ya davet eden "Nisan'da Adana'da" projesine destek büyüyor. Sanatçılar, gazeteciler, Adanalı işadamları ve sivil toplum örgütlerinin desteği ile mesafe kat eden "Nisan'da Adana'da" projesi kapsamında 13 Nisan'da Adana düzenlenecek olan "Portakal Çiçeği Karnavalı" için dileyenler cep telefonuyla davet videosu çekip katkıda bulunabilecek.

EN FAZLA 15 SANİYE

Organizasyodan yapılan açıklamada "15 Şubat'a kadar maksimum 15 saniyelik ve 3 mb büyüklüğündeki videolarınızı cep telefonunuzla çekin, herkesi 13 Nisan'da sokakları portakal çiçeği kokan Adana'ya, Portakal Çiçeği Karnavalı'na davet edin. Videolarınız değerlendirildikten sonra hem www.nisandadanada.com web sitesinde, hem de Facebook'da yayınlansın. Proje Komitesi en farklı ve en ikna edici .mov ya da .mp4 formatındaki davet videosunu kimlerin çekeceğini sabırsızlıkla bekliyor. Çektiğiniz videolarınızı info@ nisandaadanada. com adresine gönderebilirsiniz" denildi.

ÜNLÜLER DE DESTEKLEDİ
Açıklamada bugüne kadar İpek Tuzcuoğlu, Vatan Şaşmaz, Ceyhun Yılmaz, Altan Gördüm, Zeliha Sunal, Haldun Dormen, Göksel Kortay, Erdal Cindoruk, Murat Güloğlu, Ceren Bektaş, Burcu Çetinkaya, Açelya Akkoyun, Feridun Düzağaç, Ayşe Arman, Pınar Esen, Özge Uzun, Melike Güner, Menderes Samancılar, Levent Özdilek, Caner Cindoruk ve Necip Memili başta olmak üzere pek çok sanatçı, işadamı ve gazetecinin, çektikleri görüntülerle kampanyaya destek verdiği belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Portakal çiçeği için hazırlık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN