Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gamze ve Muzaffer mutluluğa yol aldı

Eker ve Geçim ailelerinin dünür olduğu gecede çiftin nikâhını Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz kıydı

Giriş Tarihi: 6.2.2013
Belediye -İş Sendikası Adana Şube Başkanı Zeki Eker en mutlu günlerinden birini yaşadı. Zeki-Fazilet Eker çiftini kızları Gamze, hayatını Semra Geçim'in oğlu Muzaffer ile birleştirdi. Büyük Sürmeli Oteli'nde yapılan düğün görülmeye değerdi. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı gece iş ve siyaset dünyasını da buluşturdu.

'EVET' CEVABINI VERDİLER Çift
salona girer girmez soluğu nikâh masasında aldı. Büyükşehir Belediye Başkan vekili Zihni Aldırmaz'ın kıydığı nikâhta, şahitlikleri CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer, MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Büyükşehir belediyesi Genel Sekreteri Kaşif Barut ve Mevlüt Uyar yaptılar. Ömür boyu mutluluğa 'evet' cevabını veren Gamze ve Muzaffer alkışlar eşliğinde evlilik cüzdanını aldılar.

YALNIZ BIRAKMADILAR
Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı tören gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Eker ve Geçim aileleri dünür olmanın heyecanını yaşarken, davetlilerle tek tek ilgilendiler. Gamze ve Muzaffer, hayatlarının en önemli anlarından birini yaşadıklarını belirterek, "Bizim bu önemli günümüzde yanımızda olan tüm konuklara teşekkür ediyoruz" dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gamze ve Muzaffer mutluluğa yol aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN