Güney Adana gurur duymalı

Özel Güney Hastanesi'ne giden Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Böyle bir tesisi Adana'ya kazandıran Bülent Özülkü'ye teşekkür ediyorum" dedi

Giriş Tarihi: 11.2.2013
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, kentin en önemli sağlık tesislerinden biri olan Özel Güney Adana Hastanesi'ni çok beğendiğini söyledi. Böyle bir tesisi Adana'ya kazandıran işadamı Bülent Özülkü'ye teşekkür eden Zihni Aldırmaz, "Hastabakıcısından kapıdaki güvenlik görevlisine kadar herkes işini en iyi şekilde yapmanın gayreti içinde. Her yer pırıl pırıl. Böyle bir tesisin kentimizde olmasından mutluyuz" dedi.

GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİ

Yeğeni ve danışmanı Cengiz Dinçer'in bir sağlık sorunu dolayısıyla Özel Adana Hastanesi'nde tedavi gördüğünü belirten Zihni Aldırmaz, "Dağlıoğlu, Gülbahçesi, Hadırlı, Akkapı, Barbaros gibi nüfus yoğunluğunun fazla olan mahallelerin bulunduğu kentin güneyine hizmet veren bu hastane ile iftihar ediyoruz. Sayın Cengiz Dinçer'e önce geçmiş diyor, sonra da bu hastaneyi tercih ettiği için tebrik ediyorum" diye konuştu.

SAĞLIK TURİZMİ
Özel Güney Adana Hastanesi'nde hizmet kalitesinin en üst düzeyde olduğunu kaydeden Zihni Aldırmaz, "Teşhis ve tedavi dışındaki hizmetlerden hiçbir ücret alınmıyor. Ayrıca sosyal güvenliği olan hastalardan fark da alınmıyor. Adana'ya böyle nitelikli birçok hastane kazandıran işadamı Bülent Özülkü'yü kutluyorum" diye konuştu. Aldırmaz, Adana'nın sağlık turizminde cazibe merkezi olma yolunda ilerlediğini de belirtti.

DESTEK OLMALI
Aldırmaz, "Adana'da özel ve resmi çok önemli sağlık kuruluşları var. Hem iklimi hem de sağlık altyapısı ile Ortadoğu ve Avrupa'nın sağlık merkezi olmaya aday. Sağlık turizminin gelişmesi için böyle kaliteli hizmet veren hastanelere ihtiyacımız var. Böyle yatırımlar yapan işadamlarına destek olmak da bizim görevimiz. Çünkü yapılan yatırımlar ile istihdama da katkıda bulunuyorlar" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güney Adana gurur duymalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN