Kiloları yüzünden sokağa çıkamıyor

Adana'da eşinden boşanan 5 çocuk annesi Nesrin Erdem, 4 yıl önce yakalandığı tiroid bezi rahatsızlığı sonucu 4 yılda 115 kilo alarak 185 kiloya çıktı. Maddi durumu yetersiz olan kadın zayıflamak istiyor

Giriş Tarihi: 11.2.2013
Adana'da 5 çocuk annesi Nesrin Erdem, 4 yıl önce yakalandığı tiroid bezi rahatsızlığı sonucu 4 yılda 115 kilo alarak 185 kiloya çıktı. Maddi imkânsızlıklar yüzünden tedavi olamadığını gözyaşları içerisinde anlatan Erdem, "Kilo aldığım için yerimden kalkamıyorum. Artık bastonla yürüyorum o da sadece zorunlu ihtiyaçlarımı gidermek için. Sokakta herkes dönüp bana bakıyor. Bakıp gülüyorlar, bu da benim zoruma gidiyor. Artık sokağa çıkmak bile istemiyorum" diyerek yardım istedi.

ÇALIŞAMAZ DURUMA GELDİ
25 yıl önce Hasan Sungur'la (52) evlenen 45 yaşındaki Nesrin Erdem bu evlilikten 5 çocuk dünyaya getirdi. Ancak eşiyle problemler yaşadığı için kendisi çalışıp çocuklarına bakmaya başladı. Erdem, eşiyle aralarındaki tartışmaların devam etmesi yüzünden eşinin yanından ayrılarak annesi ve ablasının yanına yerleşti. Bu sırada tiroid bezi hastalığına yakalanan kadın 4 yıl içinde hızla kilo alarak 70 kilodan 185 kiloya çıktı. Bu nedenle çalıştığı işinden de ayrılmak zorunda kaldı ve 2 yıl önce eşinden de resmi olarak boşandı.

"SOKAĞA ÇIKMAK İSTEMİYORUM"
Aşırı kiloları yüzünden çalışamaz duruma geldiği için maddi olarak da zorluk çekmeye başladığını ve bu yüzden tedavi göremediğini anlatan Erdem, "Kilo aldığım için yerimden kalkamıyorum. Artık bastonla yürüyorum. Ben 4 yıldır sokağa çıkamıyorum. Sokağa çıktığım zaman hem benimle alay ediyorlar, hem de kilolarım nedeniyle nefes nefese kalıyorum. Sokakta herkes dönüp bana bakıyor. Artık sokağa çıkmak bile istemiyorum. Tek isteğim kilolarımdan kurtulmak" diyerek gözyaşlarına boğuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kiloları yüzünden sokağa çıkamıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN