Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ödüller dağıtıldı

TJK 9. Resim Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri Büyükşehir Belediyesi 75. Yıl Sanat Galerisi'nde düzenlenen törenle verildi

Giriş Tarihi: 11.2.2013
Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından 9'uncusu düzenlenen "At, At Sevgisi ve At Yarışı" konulu resim yarışmasının ödül töreni yapıldı. Adana Büyükşehir Belediyesi 75. Yıl Sanat Galerisi'nde gerçekleştirilen ödül törenine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Vali Yardımcısı Halis Aslan ve TJK Başkanı Serdal Adalı ile seçkin bir davetli topluluğu katıldı. TJK Başkanı Adalı, 9 yıldır gerçekleştirilen yarışmanın TJK'nın sosyal sorumluluk etkinlikleri arasında çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.Yarışmaya 361 eserin katıldığını ve seçici kurulun bu eserlerden 36'sını sergilenmeye değer bulduğunu anlatan Serdal Adalı, 3 eserin dereceye girdiğini, 3 esere de mansiyon verildiğini kaydetti.

AYDIN'A ÖDÜLÜ ASLAN'DAN
Yarışmada "Antrenman" adlı eseriyle birinci olan Abubekir Aydın'a ödülünü Vali Yardımcısı Halis Aslan, "Ekin" adlı eseriyle ikinci olan Salim Başyiğit'e Zihni Aldırmaz ve "Bilgelik Oyunları" adlı eseriyle üçüncü olan Yusuf Şengür'e de ödülünü TJK eski Başkanı Behçet Homurlu verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ödüller dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN