Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bayazıt Endüstri Grup'tan enerjide yüzde 50 tasarruf

Enerji sektöründeki 20 yıllık tecrübesini yenilikçi fikirlerle birleştiren Bayazıt Endüstri Grup, yüzde 50 tasarruf sağlayan enerji sistemleriyle dikkat çekiyor

Giriş Tarihi: 12.2.2013
Bayazıt Endüstri Grup, Kahramanmaraş'ın enerjisine imza atıyor. Genel Koordinatör Cem Sinan Bayazıt, Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Bayazıt'ın kent merkezinde kalorifer ve buhar kazanı imalatı ile başladığı 20 yıllık tecrübe ile bugün piyasa lideri yüksek teknolojiye sahip ürün yelpazeleri ve uzman mühendis kadrolarıyla 350 bin Kw/h saatten fazla yıllık enerji üretiminde imzaları olduğunu söyledi.

GÜNEY'İN VAZGEÇİLMEZİ

Grup olarak özellikle enerji verimliliği projelerinde anahtar teslimi çalışmalarla adını duyuran Bayazıt Endüstri Grup, teknik departmanda 6 mühendis, 3 teknisyen, idari kısımda 4 işletmeci, saha uygulamalarında ise 30 kişilik kadrosu ile sadece Kahramanmaraş'ta değil, Türkiye'nin güneyindeki hemen her yerleşim yerinde hizmet veriyor.

YÜZDE 50 DAHA UCUZ

Genel Koordinatör Cem Sinan Bayazıt, "Yaptığımız fizibilitelerde enerji üretim maliyetlerindeki artış dikkatimiz çekti. Elektrik ve ısı ayrı ayrı maliyetler olarak işletmelerde hesaplanmaktaydı. Oysaki kojenerasyon tesisleri ile ısı ve elektriği birlikte üretip elektrikten yüzde 50 ucuza mal etme imkânını müşterilerimize anlattık ve BİLKUR tekstilde ilk olarak 2 mw'lık projemizle işletmenin ihtiyacı olan elektriği kendi içinde üretip tüketmeye başladık" dedi.

VİZYONUMUZ GENİŞ

Cem Sinan Bayazıt, 'Grup olarak misyonumuz işimizin gerektirdiği etik ilkelere bağlı kalmak, müşteri memnuniyetini en üstte tutmak ve marka güvencesini yaşatmak. Vizyonumuz ise tercih ve tavsiye edilen firma özelliğimizi sürdürmek, farklıklar yaratarak kalıcı üstünlükler elde etmek" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayazıt Endüstri Grup'tan enerjide yüzde 50 tasarruf
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN