Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"İnsana hizmet ülkeye hizmettir"

Kipaş Eğitim Kurumları, anaokulundan liseye kadar her kademede başarılı bir şekilde eğitim ve öğretim veriyor

Giriş Tarihi: 12.2.2013
Kahramanmaraş'ta Kipaş Holding'in 'Sosyal Sorumluluk Projesi' kapsamında 5 yıl önce kurulan ve başarılarıyla dikkat çeken Kipaş Eğitim Kurumları anaokulundan liseye kadar her kademede kaliteli eğitim veriyor. Okul yöneticisi Sibel Bakırdöğen, eşsiz fiziki imkânları, deneyimli ve güler yüzlü öğretmen kadrosu ile öğrencilerinin sosyal, sportif ve kültürel olarak doğru ve yeterli gelişimini amaçlayan, dinamik ve çağdaş bir kurum olduklarını söyledi.

ÖRNEK KURUM OLMAK
Öğrencilerinin ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, özgüven sahibi, bilimsel ve analitik düşünceye sahip bireyler olarak mezun olmasını hedeflediklerini belirten Bakırdöğen, "Kipaş Eğitim Kurumları öğrencilerine bilgiye ulaşmayı ve edindikleri bilgiden yararlanmayı öğretmeyi ilke edinmiştir. Vizyonumuz ticari kaygı gütmeyen, kendi alanında örnek bir kurum olmaktır" dedi.

LİDER NİTELİKLİ ÖĞRENCİLER
Kipaş Eğitim kurumlarının kurucusu olan işadamı Hanefi Öksüz de "Her koşulda ve her mekânda ülkesini seven, milli değerlere bağlı, kendine güvenen, ahlâklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi gençler yetiştirmek ve onları kentimize kazandırmak öncelikli amacımızdır. İnsana yatırım geleceğe yatırım, insana hizmet ülkeme hizmettir" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İnsana hizmet ülkeye hizmettir"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN