Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Maraşlı kadınlar 'Naz'lı

Giriş Tarihi: 12.2.2013

Kahramanmaraş'ta kadınların hayal dünyasına hitap eden Naz Butik, kıyafet, aksesuar ve çantada sağladığı ekonomik ve heyecan verici ürünleriyle bayanlara geniş bir yelpaze sunuyor

KahramanmaraşLI Seçil Cilve tarafından bir süre önce özellikle kadın giyimindeki iddiasıyla kapılarını giyinmesini bilen ve kendine özen gösteren Kahramanmaraşlı kadınlara açan Naz Butik, her köşesindeki farklı bir tasarımı ile kıyafet, çanta ve aksesuarda ortaya koyduğu ekonomik ve heyecan verici ürünleriyle Kahramanmaraşlı kadınlara geniş bir yelpaze sunuyor.

"HAYALE CEVAP"
Gardırobu tıka basa kıyafet dolu olduğu halde, kadınların "giyecek hiçbir şeyim yok" yakınmalarına cevap vermek için Naz Butik'i açtığını söyleyen Seçil Cilve, "Her kadın gideceği programı, orada geçireceği süreyi ve oradaki hemcinslerinin giyineceğini hayal ederek, o ortama uygun kıyafeti ister. Naz Butik'in kapılarını Kahramanmaraşlı hanımlara açarken amacım, kadınların hayal ettiği giyeceği, aksesuarı ve çantayı bulması" dedi.

MÜŞTERİ DEĞİL
'Güzel olmayan kadın yoktur' sözüne inanlardan olan Seçil Cilve, "Giyinmesine güvenen, dayatma moda kalıplardan sıkılmış, öz güvenli, fark edilebilen ve farklılık yaratacak, kadınları 'müşteri' olarak değil 'giyinmesine yardımcı olduğumuz dost ve arkadaşlarımız' olarak görüyoruz. Bayanların gün geçtikçe kendilerine yeni bir tarz aradığı şu zamanlarda Naz Butik olarak Kahramanmaraşlı kadınlara özgüven kazandıracak seçenekler sunuyoruz" diyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Maraşlı kadınlar 'Naz'lı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN