Yalıtımın uzmanlarını Kappla buluşturacak

Isı yalıtım markası Kappla'yı bünyesinde barındıran Dünya Polistren Grup, Adana Yapı 2013 Fuarı'nda "Isı Yalıtım Bilinci ve 2017 Yaklaşımı" başlıklı bir panel düzenliyor

Giriş Tarihi: 16.2.2013
Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde TÜYAP'ın düzenlediği Adana Yapı 2013 Fuarı, Isı yalıtım markası Kappla'yı bünyesinde barındıran Dünya Polistren Grup sponsorluğunda gerçekleşecek "Isı Yalıtım Bilinci ve 2017 Yaklaşımı" başlıklı panele ev sahipliği yapacak. Panel, 16 Şubat Cumartesi günü saat 14.00'te fuar alanında Akdeniz Toplantı Salonu'nda düzenlenecek.

BAKANLIKTAN KATILIM

Panele Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Enerji Verimliliği Daire Başkanı Murat Bayram, İZODER Başkanı Ertuğrul Şen ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Genel Koordinatörü Hakkı Buyruk konuşmacı olarak katılacak. Ayrıca, Dünya Polistren Grup'un Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği ve mantolama konusuna yeni bir soluk kazandıran yalıtım markası Kappla, fuar süresince ziyaretçilere tanıtılacak. Dünya Polistren Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kunt, küresel ısınmanın arttığı ve enerji tasarrufunun büyük önem kazandığı günümüzde, yalıtım konusunun yapı sektörü için değerinin daha da arttığını söyledi. Kunt, "Panelimizde yalıtımla ilgili önemli konular paylaşılacak. Ayrıca Kappla markasıyla ilgili detayları fuardaki standımızda anlatacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalıtımın uzmanlarını Kappla buluşturacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN