Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ailenin takımı

Baba genel kaptan, anne ikinci başkan, çocuklar ise takımda futbolcu. Toros Demirspor'a gönülden bağlanan Elibol ailesi başarı için kenetlendi

Giriş Tarihi: 18.2.2013
Adana ikinci Amatör Küme takımlarından Toros Demirspor'a, Elibol ailesinden destek devam ediyor. Genel Kaptan Ali Elibol'un eşi Aynur Elibol'un yanı sıra çocukları İlker ile Anıl da, mavilacivertli takımın başarılı olabilmesi adına büyük bir özveride bulunuyor. Takımın her türlü sorunuyla ilginenen aile gençleri Türk sporuna kazandırmak için çaba sarf ediyor.

HAYATIMIZIN BİR PARÇASI
"Ailece Toros Demirsporluyuz" diye konuşan Kaptan Elibol, "Takımımız hayatımızın bir parçası oldu. Ben antrenörlük görevi yaparken eşim de yapılan genel kurul sonrasında ikinci başkanlık görevini üstlendi. Bir çocuğumuz futbolcu olarak hizmet etmekte. Diğeri ise her hafta sonunda bizimle birlikte olup kazanmamız için üzerine düşeni yerine getirmekte" dedi.

BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ
"Elibol ailesi olarak Toros Demirspor'un emrindeyiz" diye konuşan Ali Elibol, "Bunu da gönülden yapıyoruz. İnanıyoruz ki, futbolcularımız ile birlikte elbirliği çerçevesinde takımımızı hak ettiği noktalara taşıyacağız. Bu konuda bizlere destek olan herkese teşekkür borçluyuz. Toros Demirspor her geçen gün büyümeye devam edecektir " diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ailenin takımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN