Eva'nın ürünleri tasarımda iddialı

Giriş Tarihi: 19.2.2013
Mehmet Hayri Olgun tarafından 1961 yılında, o dönem kentin ticarette nabzının attığı Gaziler Caddesi'nde kurulan Eva Mücevherat, bölgenin en büyük mücevherat mağazasında özgün tasarımları hizmete sunuyor. Sektörde toptan ve perakende olarak hizmet veren Eva Mücevherat, Gaziler'den sonra 2'nci mağazasını Gazimuhtarpaşa'da 2009 yılında açtı. Eva Mücevherat-Gazimuhtarpaşa, 300 metrekarelik alanıyla bölgenin en büyük mücevherat mağazası özelliğini taşıyor.

ÇEŞİT SAYISI FAZLA
Eva Mücevherat, "Eva Diamond" markasıyla pırlanta ve elmasta kendi tasarımlarıyla sektöründe ilklerden olmayı başardı. Eşine az rastlanır İtalyan tasarımlar, 14, 18, 22 ayar ürünlerin yer aldığı Eva Mücevherat'ta yine bölgenin en büyük ve 600 çeşide sahip olan alyans evi bulunuyor.

BAZI ÜRÜNLER ÇOK ÖZEL
Eva Mücevherat'ı farklı kılan en büyük faktörün tasarımları olduğunu söyleyen Hayri Olgun, "Bizler için emeğin ayrı bir yeri var bazı ürünlerimiz var ki el işi olup tasarımı aylar alıyor. Bazı ürünlerimiz var ki ürünün bizlere ulaşması ayları buluyor. İtalya'da birinci elden en nadide takıları bizzat alıp nihai tüketicilere sunuyoruz. Bunun yanı sıra bir çok markayı kendi bünyemizde barındırarak farklı bir konsept de beğenilerine sunuyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eva'nın ürünleri tasarımda iddialı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN