Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gelişim Atölyesi'nin konuğu İzgören olacak

Giriş Tarihi: 19.2.2013

Çukurova GİAD'ın Gelişim Atölyesi'nin bu ayki konuğu Ahmet Şerif İzgören, 'Süpermen Türk olsaydı' cümlesinin devamını getirecek

Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), kişisel gelişim toplantılar serisi olarak düzenlediği Gelişim Atölyesi'nde bu kez 'Süpermen Türk olsaydı' konu başlığıyla iletişim uzmanı ve yazar Ahmet Şerif İzgören konuşacak. İlki Nasuh Mahruki'nin katılımıyla gerçekleşen Gelişim Atölyesi'nin 4'üncüsü 20 Şubat Çarşamba günü yapılacak.

"ANNESİ BAĞLARDI"
Katılımın ücretsiz olacağı 'Süpermen Türk olsaydı' konu başlıklı toplantıyı, dernek üyelerinin yanı sıra vatandaşlar da izleyebilecek. Katılımcılarla sohbet edecek İzgören'e göre, 'Süpermen Türk olsaydı ne olurdu?' sorusunun cevabı, 'pelerinini annesi bağlardı' şeklinde. Ancak, İzgören, bu başlıkla yola çıkarken toplantıda farklı birçok soruya izleyenlerin de katılımıyla cevaplar arayacak.

LİDERLİĞE KATKI
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, "Bu toplantıları günümüzün sürekli değişim koşullarına paralel olarak, iyi bir yönetici, işadamı, birey, lider olma noktasında büyük katkısı olduğunu düşünüyor ve bu nedenle önemsiyoruz. Toplamda 10 konuşmacının davet edileceği bu toplantılar serimizin çoğu halkımıza da açık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gelişim Atölyesi'nin konuğu İzgören olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN