'Adana'ya hizmet için çalışıyoruz'

Giriş Tarihi: 23.2.2013

Sarıçam'da muhtarlarla bir araya gelen Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Tek gayemiz hizmet" dedi

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Sarıçam'daki mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kürkçüler'in Dağcı Mahallesi Muhtarı Ali Sarsal'ın evsahipliğindeki kahvaltıya Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri, ASKİ Genel Müdürü Abdulkadir Küreksiz, Muhtarlar Birliği Adana Şube Başkanı Soner Şimşir ve mahalle sakinleri katıldı. Kahvaltıda konuşan Zihni Aldırmaz, "Tek gayemiz var; o da Adana'ya hizmet" ifadesini kullandı.

SAATTE 200 TON ASFALT

Katılımları dolayısıyla tüm muhtarlara teşekkür eden Zihni Aldırmaz, "Biz bir aileyiz. Muhtarlar da bizim yol arkadaşlarımız. Buraya kucaklaşmak, birlik beraberliğimizi göstermek için geldik. Güney, kuzey, doğu batı demeden her yere aynı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Asfalt şantiyemiz bitmek üzere. 10 güne kadar hizmete girdiğinde saatte 200 ton asfalt üretecek. Bütün bu hizmetleri meclis üyelerimizin desteği ile yapıyoruz. Meclis üyelerimize de teşekkür ediyorum" dedi. Zihni Aldırmaz, köprü, yol, altyapı yatırımlarının süreceğini, seçime kadar asfaltlanmadık yer bırakmayacaklarını belirtti.

MİNİKLERDEN SÜRPRİZ
Ana kollektör yatırımları ile ilgili de açıklamada bulunan Zihni Aldırmaz, "Seyhan'da yaptığımız ana kollektör tamamlandığında 17 mahalle ve vilayet civarındaki tren köprüsü altında su baskını yaşanmayacak. Adana'ya 50 yılda 152 kilometre ana kollektör yapılmış. Oysa biz 2.5 yılda 105 kilometre ana kollektör yaptık" şeklinde konuştu. Öte yandan Zihni Aldırmaz'a öğrenciler sürpriz yaptı. Aldırmaz'a sevgi gösterisinde bulunan ve kendi yaptıkları pankartla karşılayan Dağcı İlköğretim Okulu öğrencileri, okullarındaki eksiklerin giderilmesini istedi. Çocuklarla tek tek ilgilenen Zihni Aldırmaz, okulan eksiklerinin giderilmesi için hemen talimat verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Adana'ya hizmet için çalışıyoruz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN