Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çözüm şirkette

Giriş Tarihi: 28.2.2013

Sanica Boru Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, "Eğer kulübü kimse almıyorsa olağanüstü kongre kararı alacağız. Ya birileri gelip bu kulübe sahip çıkacak ya da şirket modeline geçeceğiz" dedi

Sanica Boru Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, "Bu işi sahiplenmek ve yönetim kurmak isteyen, üzerinde uzlaşılan, güven veren arkadaşlarımız çıkarsa, biz derhal bırakırız" dedi. Öztürk, Vali Muammer Erol, milletvekilleri ve kentin ileri gelenleriyle şirketleşme konusunda fikir jimnastikleri yaptıklarını ve Yönetim Kurulu olarak bazı kararlar aldıklarını söyledi.

MUTLU DEĞİLİZ

Kendisi ve Yönetim Kurulunun, bulunulan noktadan fazla mutlu olmadıklarını, kulübü ayakta tutabilme adına ciddi manada mücadele verirken artık tükenme noktasına geldiklerini ifade eden Öztürk, kulübün dün itibariyle ödemesi gereken çeklerin birçoğunun sıkıntıya girdiğini, primlerin de tıkanma noktasına geldiğini belirtti.

TAKIMA TEŞEKKÜR ETTİ

2 Mart itibariyle futbolcular ve teknik heyetin beşinci maaşlarını hak edeceklerini, beş maaş ödemeden Akhisar Belediyespor maçına çıkacaklarını belirten Öztürk, fedakarca davranan futbolcu ve teknik heyete teşekkür etti. Takım için verdikleri mücadelede yalnız kaldıklarını gördüklerini anlatan Öztürk, "Bu yalnızlık da bizi usandırdı, işin gerçeği bu" dedi.

KARAR ALIYORUZ

Yönetimi devralacak kimse olmazsa, kulübün şirketleşmesi yönünde karar aldıklarını bildiren Öztürk, "Eğer kulübü kimse almıyorsa biz olağanüstü kongre kararı alacağız. Orada da 20-21 günlük bir süre var. Ben göreve gelmeden önce de bahsettiğim şirket modeline geçeceğiz. İki çözümümüz var. Ya birileri gelip kulübe sahip çıkacak veya şirket modeline geçeceğiz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çözüm şirkette
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN