Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vatandaşlarımız sağlık hizmetlerinden memnun

Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil, "Sağlık hizmetlerinden dolayı insanlara memnuniyetlerini sorsanız, en üst düzeyde çıkar" dedi

Giriş Tarihi: 2.3.2013
TÜRK Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Sağlık hizmetlerinden dolayı insanlara memnuniyetlerini sorsanız, en üst düzeyde çıkar" dedi. Pakdil, Afşin Kaymakamlığı'nda, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve muhtarlarla yaptığı toplantıda, AK Parti iktidarının 10. yılını geride bırakarak 11. yılına girdiğini anımsatarak, Türkiye'nin her geçen gün ileriye gittiğini söyledi.

"KIYAMETİ KOPARDILAR"
"Eskiden hayal gibi gözüken birçok hizmet artık olağan hale geldi" diyen Pakdil, "Sağlık hizmetlerini düşünün. Şu anda her insanın sağlık sorunlarını çözmek için başvurabileceği bir merci var. 2003 yılı başında değişik hastaneler vardı. Bu hastanelerin bir araya gelmesi için yasal düzenleme yapmak istediğimizde kıyametler kopmuştu. Bugün bir kamuoyu yapsanız, sağlık hizmetlerinden dolayı memnuniyet en üst düzeyde çıkar" dedi. Afşin'de bulunan Eshab-ı Kehf Külliyesi'nin bölgenin turizm değeri için önemine vurgu yapan Pakdil, Eshab-ı Kehf'in Kahramanmaraş ve Afşin için önemli bir tarihi konumunun bulunduğunu aktardı.

12 MİLYAR DOLAR

Afşin-Elbistan bölgesinin Türkiye'nin önemli maden yataklarının bulunduğunu dile getiren Pakdil, bölgede 12 milyar dolarlık bir yatırımın yapılacağını, bunun bölge için önemli bir istihdam kapısı olacağını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatandaşlarımız sağlık hizmetlerinden memnun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN