Maraş dondurması Uzakdoğu yolunda

Giriş Tarihi: 5.3.2013

Dubai'deki Gulfood 2013'te bedava dondurma dağıtan MADO'ya, Ortadoğu ve Uzakdoğu ülkelerinden bayilik başvuruları yapıldı

Kahramanmaraş'ın ünlü dondurmacısı MADO, uluslar arası başarısına, Uzakdoğu'dan gelen bayilik başvurularını ekledi. Geçtiğimiz hafta Birleşik Arap Emirlikleri'nde açılan Gulfood 2013'te stant kuran ve Kahramanmaraş'ın ünlü dondurmasını tanıtan MADO Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur, Uzakdoğu'dan gelen bayilik başvurularıyla yönlerini Doğu'ya çevirdiklerini söyledi. Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan başta olmak üzere Türkiye'deki gıda sektörü için Ortadoğu'ya açılan en önemli kapılardan biri olan Gulfood 2013 Fuarı'na katılarak 4 gün boyunca binlerce ziyaretçiye dondurma ikram eden MADO'ya, Uzakdoğu ülkelerindeki onlarca işadamından ülkelerinde Mado Cafe açmak için başvuru teklifi geldi. Erdal Kanbur, firmaları inceleyerek başvurulara cevap vereceklerini belirtti.

HERKES ÇOK BEĞENDİ
Fuar dönüşünde elektronik posta yoluyla yüzlerce teşekkür ve beğeni iletisi aldıklarını söyleyen Erdal Kanbur, "Her yaştan ziyaretçiler keçi sütünden yapılmış hakiki dövme dondurmamızı çok beğendi. Bayilik başvurularını değerlendirerek en kısa sürede dönüş yapacağız. Uzakdoğu ve Ortadoğu ülkelerinin gıda sektörü konusundaki dinamik yapısı bizim de firma olarak ilgimizi çekiyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Maraş dondurması Uzakdoğu yolunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN